Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők ti maszturbálásnál/szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti maszturbálásnál/szexnél szoktatok fantáziálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves nő vagyok, és a partneremmel elég nehezen érek el az orgazmusig, legalább 40-45 perc izgatás kell hozzá. Részben emiatt és más dolgok miatt is elkezdtem járni egy szexuálpszichológushoz, aki rávilágított, hogy valószínűleg az én fejemben annyira összekapcsolódott a fantáziálás és a szexuális izgatás akár maszturbáláskor akár szex közben, hogy önmagában a szexuális ingerlés nem kielégítő.

Én eddig teljesen abban a hitben voltam, hogy ezt mindenki így csinálja, mármint hogy fantáziál valamiről, és ez vezeti el a kielégülésig, és meg sem fordult a fejemben hogy ez a két dolog nem feltétlen jár kéz a kézben.



2023. nov. 2. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miről szoktál fantáziállni?
2023. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az nem releváns a kérdés szempontjából.
2023. nov. 2. 09:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok, de beszéltem erről a barátnőmmel, és szex közben segít a fantáziálásban. Elmondom mire gondolok közben, és rákontrázik/rájátszik. 27/F
2023. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2

nagyon is az. Gondolhatsz az aktuális pasidra pl valamilyen cselekvésre, egy másik pasira, másik lányra, ez nem épp mindegy.

2023. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az, mert a végeredményben ugyan az a kimenetel, mindegy mire gondolok. Amúgy az aktuális párommal szoktam elképzelni különböző szexjeleneteket, amik izgalmasak számomra, de a valóságban nem feltétlenül élném meg őket.
2023. nov. 2. 09:43
 6/13 anonim ***** válasza:

3 perc alatt végzek annyiért kár gondolkodni


Szexnél meg nem kell


29N

2023. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5. Csak ez? Nem néztél régebben szélsőséges videókat?
2023. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vond be a pasit, ahogy a hármas válaszoló írja.
2023. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza amúgy h ki próbáld
2023. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki fantáziál maszturbáció közben - ugyebár nem az jár a fejedben hogy mit kellene venni a holnapi bableveshez.

A problémád nem ez okozza, hanem azok a blokkok, gátlások amik még benn ülnek a tudat alattidban. Fantázia szintjén már felszabadulsz (s elkezdett bizonyos irányokat kondicionálni), de a tetteid még korlátozza.

2023. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!