Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Van olyan nagyon jó barátotok/barátnőtök aki teljesen szőrös 'odalent', ti pedig csupaszok vagytok? Szokott ez beszédtéma lenni köztetek, hogy ő miért nem szőrteleníti? Mennyire fura érzés amikor meztelenül látjátok egymást? Korotok?

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 05:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van igen és néha szóba kerül, de nem csak úgy a hétköznapokban, ha em pl strand, zuhanyzó,ilyenkor
2023. nov. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen, volt több is, aki csupasz volt én meg szőrös.
2023. nov. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Van és néha szóba kerül.
2023. nov. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szokott beszédtéma lenni a szőr, van olyan barátnőm akivel elég gyakran szóba kerül, mivel mindketten szőrösebb típusúak vagyunk. Egyikünk leszedi, másikunk nem, vagyis csak alkalmilag.
2023. nov. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Bár nekem más, de én a párjaimtól mindig megkérdeztem és fogom is, hogy miért szőrtelenít, ha teszi. Általában azt mondják, zavarja őket, vagy ilyenkor meg olyankor kényelmetlenebb.
2023. nov. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, és gyakori téma ez köztünk
2023. nov. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. En gyantaztatom, baratnom teljesen meghagyja es az sem zavarja ha kilog a tangabol. Neha megkerdezem miert nem zavarja, de ennyi.
2023. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kaje39 ***** válasza:
100%
Fürdőbe, zuhanyzáskor láttam haverom hogy neki teljesen szőrös, nagyon dús fekete. Nem gondoltam, hisz máshol szőrtelen szinte...
2023. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy én kértem hogy hagyja meg a puncin a szőrt. De lábon elvárom hogy borotváljon.
2023. nov. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam zuhanyzóban haverom hogy a dús fanszőre meg hónaljszőre meg van hagyva én meg teljesen szőrtelenítem magamnak
2023. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!