Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek férfiként milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfiként milyen érzés lehet, ha nagyon híres, vonzó nő a barátnőd, vagy a szexpartnered?

Figyelt kérdés
Gondolok itt nagyon híres énekesnőkre, pl Dua Lipa, Bebe Rexha, vagy más hírességek, mint pl Paris Hilton, vagy akár Palvin Barbara. Nem abba akarok belemenni, hogy melyik mennyire jó nő, de az tény, hogy többmillióan kívánják őket, és recskáznak is rájuk. Szerintetek milyen lehet pl Palvin Barbara férjének lenni, mikor tudod, hogy az egész világ ismeri, és rengetegen kívánják? Büszke lehet rá, vagy mélyen mindig szorongás, hogy vajon mikor fekszik le mással? Vagy lehet ezek olyan kapcsolatok, ahol a nő a domináns, szexben is?

2023. nov. 4. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Pasik ilyenkor úgy érzik hogy megszerezték a trófeát és az összes pasi közt is Alfának számítanak


N29

2023. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek általában hasonló pasit választanak, így egy szinten vannak ilyen téren. De nem csak ettől lehet valaki "ismert", manapság már mindenkinek jár a 15 perc hírnév és akkor az onlyfans és hasonló irányokról nem is beszéltünk.


De ha csak "simán" szép az ember párja és falják szemmel az utcán bárhova mennek, az is ugyanez a hatás lényegében. Meg attól hogy nem "celeb", attól még erős eséllyel az összes férfi ismerős kiveri rá, fantáziál róla, csak ti nem tudtok róla.

De a lényeg: kit érdekel?

2023. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Az ilyen payik mindig a nő árnyékában lesznek hozzájuk képest egy senki lesz aztán jön az egoista pszichopata és a nárcisztikus személyiségzavar a birtoklási vágy az én vagyok a férfi a háznál Bántalmazás

Sok pasiból már attól kikell az állat ha a nője több pénzt keres.

2023. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Pasik ilyenkor úgy érzik hogy megszerezték a trófeát és az összes pasi közt is Alfának számítanak"

Így kívülről én is így gondolom, az elején biztos így van. De hosszútávon azért kiváncsi lennék, nem e jönnek elő már más problémák.

Sőt, még eszembe jutott valami: lehetnek annyira magabiztos férfiak is, hogy még ezeket a nőket is megcsalják? Ugye van is az a mondás, hogy őket is unja valaki, pl Shakira esete...

2023. nov. 4. 10:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalni/megszerezni bárkit meglehet

Megtartani az már kihívás

2023. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért a szexnél is gondolom lehetnek elvárások egy ilyen csaj esetében. Vagy talán ugyanúgy megy minden, mint egy átlagos kapcsolatban? Kitudja...
2023. nov. 4. 10:49
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Mivel átlag pasi számára nem elérhetőek ezek a nők így a hasonlóan sikeres vagy híres palinak természetes hogy ilyen nője van
2023. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Hasonló kaliberű a pasijuk is, akik minden ujjukra leakaszthatnának 10 nőt is - többnyire vastagon vagyonos emberek, vagy éppen szakmabeliek (híres színősznő - híres színész, zenész, producer, rendező páros). Szóval nincs ott semmiféle szorongás, ha félrelép a csajuk akkor kivágják és ott áll az ajtajuk előtt máris 100 másik csaj.
2023. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

Egy egészséges önbizalmu, lelkivilágu embernek, ez nem jelent semmit. Persze az hogy valakinek ilyen munkája van az már önmagában zavaró stresszes, de ez hogy hányan akarják megdugni az lényegtelen.

Egy iskolában tanító tanárnőt is többszázan megakarnak dugni állandóan, és mégse problémazik a férje. :))))

2023. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kell egy pasinak az önbizalom egy ilyen ismert, körülrajongott nőhöz.

És a féltékenységet gyorsan elfelejteni!

Én együtt éltem 5 évig egy ilyen hírességgel.

Mondjuk ő egy teljesen normális, nem begőzölt agyú nő volt.

Engem az a közeg amiben mozgott nem igazán vonzott: sok beképzelt idiótával nem sok közös témám volt.

Szokatlan volt eleinte, hogy bárhova mentünk szinte mindenütt felismerték.

Az is szokatlan volt, hogy pl. az autószerelőnél az ő meztelen képe is ott volt a falon. Meg volt olyan film, amiben szexelnie kellett.

Ezt is meg lehet szokni - ez a munkája. Sokkal többet keresett mint én. De soha nem éreztette. A csillogás mellett ugyanolyanok voltak a hétköznapjaink, mint a többi rendes embernek.

Szerintem nagyon boldog éveket éltünk együtt.

2023. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!