Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akinek sikerült csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akinek sikerült csak mell izgatásával elélvezni, hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
Szeretném barátnőmmel is megcsinálni, kérlek ne írjátok, hogy ez így, vagy úgy nem létezik....
2023. nov. 4. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Bimbó izgatás
2023. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Létezik de ahhoz az kell hogy szexuálisan hiper érzékenyek legyenek a bimbók
2023. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Minden idegszáladdal odafigyelsz a párodra, minden rezdülésére TALÁN akkor sikerülhet HA nagyon "olyan" hangulatban van ÉS extrém érzékenyek a mellbimbói. Ne ess kétségbe ha nem megy, a nők 5%-a ha el tud élvezni csak a mellbimbó izgatásától (s még lehet sokat mondtam).
2023. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Kerdezo en csak azt tudom elmondani, hogy nekem hogyan sikerult igy a csucsra juttatnom a szeretomet.


Az alap volt, hogy nagyon kivantuk egymast.

Be jott a szobaba, ra lokott az agyra, utana ram ult bugyiban. Fel ultem es az egyik mellbimbojat a nyelvemmel es a szammal izgattam, nyalogattam, szopogattam, de nem tul erosen. A masik mellbimbojat a kezemmel simogattam . Neha bfogtam a mellbimbojat a ket ujjam kozze es igy mozgattam a mellet . Mintha egy csipesz tettem volna ra es kozben a csipeszt neha gyorabban neha lassabban mozgatnam, hogy rezegjen a melle. Ezt nagyon szerette es a ketto egyutt izgatasa jutatta el a csucsra. Azt mondta soha ilyet elotte meg nem tapasztalt. Ez nem csak egyszer sikerult, hanem onnantol kezdve egyszer sikerult utana mindig sikerult.


Szerintem ez csak olyan novel megy aki kepes kimutatni, hogy mi a jo neki.

volt olyan baratnom aki soha nem mondta el, hogy mi a jo neki, faggadtam, harapofogoval akartam mar kiszedni belole es nem. Az volt a valasz, hogy neki mindenhogyan jo, meg , hogy o nem tapasztalt ezert o nem tudja nekem megmondani mi a jo...

2023. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
#4: A széd és az egyik kezed a két mellbimbót izgatja. Még mindig szabad a másik kezed a csiklóra. Akkor biztos a siker. Csak a mellbimbókkal elérni orgazmust nagyon egyén függő, kiéhezettség és magas libidó esetén 20 évben egyszer összejöhet. De rásegítésnek nagyon jók, ha a csiklóval együtt izgatod.
nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Szád. Az á és az é szomszéd betűk Én meg rosszul látok.
nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
5#-ös az ő esetèben akkor elèg volt a bimbòk izgatàsa, de mivel rajtam ül ezèrt lehet a surlòdàs izgatta a csiklòjàt.
nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csinálhatná nekem is valaki azt amit a 4-es írt.
márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!