Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan kevés férfi foglalkozik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kevés férfi foglalkozik a mellek izgatàsàval, vagy én futok bele mindig olyanba, akinek ez nem fontos?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok és baromira érzékenyek jó értelemben véve a melleim. Ha valaki tud bánni velük, simán sorozatos orgazmusom van, csak a melleim kényeztetésétől. Punci nyalás és mellbimbó izgatás kézzel kombó meg egyenesen önkívületi állapotba hoz. Viszont nagy bánatomra alig találni olyan pasit ,aki akár órákig is szereti kényeztetni a melleimet, pedig szépek, formásak annak ellenére, hogy nem kicsik.

Talán kettő laza kapcsolatom volt, ahol a pasik meg voltak őrülve értük és fél napig is képesek voltak kb kényeztetni őket. És azóta sem találtam ilyet.

Miért hanyagolják el a férfiak az egyik legkomolyabb erogén zónát?

Nem, nem kérek privát üzenetet, csak jó lenne megérteni, hogy miért kevés a mellmàniàs pasi.


2023. nov. 4. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jelzed az adott férfinak, hogy te igényled az ilyesmit akkor egyiknek sem lesz ellenére kényeztetni, ha esetleg alapból nem tennék.
2023. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyes! Mindenkinek szoktam mondani ezt és van aki kétszer megnyalja, aztán már tenné is be a farkát. Hát ettől nem izgulok fel. És hiába mondom, hogy milyen hatást lehet kiváltani nálam a mell izgatàssal, mindenki a szexre utazik. Mondom ,az a két három pasi volt eddig aki képes volt órákig kényeztetni , a többi meg atsiklott a dolog fölött. Ja amúgy nem vagyok a monogám kapcsolatok híve, mindig laza kapcsolatom van , szóval van tapasztalat.
2023. nov. 4. 17:50
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az egyes válaszolónak. Én sem vagyok mellpárti. Sokkal jobban szeretem a hasat, és a lábakat, de ha tudnám, hogy a pertnerem igényli, és azt szereti, akkor előjáték alkalmával nyilván a mellével foglalkoznék.
2023. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ezt tapasztaltam. Nem sok partnerem volt, de egyik sem foglalkozott a melleimmel, pedig mondtam is hogy imádom. Van akit az sem zavar ha a felső nem kerül le rólam, mert egyből inkább szex legyen, a többi lényegtelen. Vagy akkor én is csak ilyeneket fogtam ki, nem tudom
2023. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az izgatás,előjáték kiment a divatból.tényleg,ahogy írtad,mindenki a dugásra utazik,pedig az előtte lévő dolgok is tudnak izgalmasak lenni
2023. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
mell mániás vagyok 🤩
2023. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hümm.

Én mindig is szerettem velük "játszani".

2023. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nincs is jobb mint elveszni a szép mellekben. Lovagló pózban meg kötelező rácuppani:D

Szeritnem csak peched volt:/

2023. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom miért ilyen kevés, de én csak egy ilyen pasival találkoztam, szóval nem csak te tapasztalod így. És az említett pasi volt nekem az egyetlen abban is, hogy egyenesen imád puncit nyalni. Mások is csinálták mindkettőt, de őt tényleg nagyon izgatja. (Még ezer más kivételes tulajdonsága mellett ez is hozzájárult ahhoz, hogy lecsaptam rá és nem is fogom átengedni másnak :D)
2023. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Négyes, üdv a klubban. Én is találkoztam ilyennel. Szinte annyi is elég lett volna neki, hogy a nadrágom lehúzza meg ő is a sajátját, hogy épp kificcenjen a péló és már mehetett is volna a szex. De hát a kultúrált szex alapja szerintem az előjáték oda-vissza alapon.
2023. nov. 4. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!