Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félénk kollégával hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk kollégával hogyan ismerkedjek nőként? Csak kalandra

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akinek úgy érzem bejövök. Nincs barátnője ezt tudom.

Egy félénk, visszafogott srác, céges chaten jókat beszélgetünk, személyesebb dolgokról is, de élőben nincs meg az áttörés, ha kettesben vagyunk mondjuk a konyhában vagy a liftben látványosan zavarban van. 🫣 Nagyobb társaságban jobb a helyzet, de olyankor munkáról vagy semleges témákról van szó.

Írásban már beszéltük, hogy elmehetnénk kávézni, írtam, hogy benne vagyok, de nem csapta le a labdát.

Hogyan kezdeményezzek, ismerkedjek szerintetek? Nem akarok nagyon rámenős lenni és az elutasítástól tartok. Illetve attól is tartok, hogy kiderül.


Fontos, hogy nem akarok kapcsolatot, csak kalandot (Mivel férjem van, akivel nincs szex nagyon hosszú ideje, de még nem volt szeretőm. Válás közös ház, hitel, stb miatt nem opció. )

Bármilyen tippet, tapasztalatot szívesen fogadok. 30as éveink elején vagyunk.



nov. 5. 21:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg a férjed, biztos lenne jó tanácsa. Ő is férfi végülis.
nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom tudja, hogy hazas vagy es nem akar belefolyni. Nem kellene "belekenyszeritened"...
nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
Undorító
nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Kellett nagyon a babaváró, mi?😅
nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%

Egy csomó nőnek van szeretője, nem értem, miért pont ennél a kérdésnél jönnek elő az erkölcs szónokai…


Konkrét ismerkedési tanácsom nincs, mert nem voltam még ilyen helyzetben.

nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem tetted, érj hozzá, simísd végig a karját, igazítsd meg a haját vagy az ingét, ilyenek. Szerintem ezt mind szeretjük és egyértelmű közelséget jelent.
nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb kérdés inkább, hogy a férjeddel miért nincs szex hosszú ideje? Próbáltatok-e dolgozni rajta?
nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
41%
Hagyjuk a morális oldalát, mindenkinek van bűne. Viszont mit vársz egy félénk pasitól, hogy majd egy fergeteges szerető lesz? Nem mondom, hogy lehetetlen de azért nem valószínű. Azt értem, hogy szimpatikus és "kéznél" van de ha arra vágysz, hogy néha-néha valaki rendesen megrakjon akkor valaki olyat keress aki hozzád tud nyúlni, nem fél, hogy most mi lesz stb...szóval érted.
nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
#8 Azért ez nem ilyen feket fehér. Én is olyasmi vagyok mint az említett srác, de az ágyban meg nagyon más, domináns.
nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érj hozzá véletlenül, karjához stb. Utána alakulhat
nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!