Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az hogy valaki milyen testalka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy valaki milyen testalkatú nőkre gerjed változik az élete során?

Figyelt kérdés
Azt sokan mondják, hogy a vékony testalkatú nők az ideálisok, mert ők valahogy a fiatalosabb, kislányos formákhoz állnak közelebb. Az érettebb, középkorú férfiaktól meg többtől hallottam milyen jó az asszonyos nő, van mit fogni rajta és felszabadultabb már a testét illetően.

2023. nov. 6. 13:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig is a teltebb nők izgattak, ez már nagyon fiatalon így volt, most 30 évesen is így van. Nem hiszem, hogy változna.


Inkább változás, akkor áll be szerintem, ha valakinek rossz tapasztalata lesz egy adott kategóriával, vagy épp jó egy másikkal.


Nekem pl régen a kis mell jött be (nem volt bajom akkor sem a nagyobbal sem), ma már a nagyot is sokszor megkívánom, köszönhetően a több nagyobb mellű partneremnek.

2023. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem igazán változik ez...
2023. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Igen változott,sokkal szélesebb az érdeklődés.
2023. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább úgy mondanám, valamit kamasz korod óta izgatónak találsz, valaminél pedig később jössz rá, hogy igazából tökre izgat.
2023. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
38%

A szüzességemet egy hatalmas mellű nő vette el - és azóta is csak ilyenekkel foglalkozom immár nagyon sok éve.

El sem tudnám képzelni magam egy ágyban egy vékony/trendi nővel.

2023. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
23%

"Azt sokan mondják, hogy a vékony testalkatú nők az ideálisok, mert ők valahogy a fiatalosabb, kislányos formákhoz állnak közelebb. Az érettebb, középkorú férfiaktól meg többtől hallottam milyen jó az asszonyos nő, van mit fogni rajta és felszabadultabb már a testét illetően."

Jó, hát mégsem mondhatják azt, hogy "kopaszodó, hasasodó, ráncosodó középkorú férfiként örülhetek, hogy valaki külön fizetség nélkül is hajlandó szexelni velem".

Amúgy a vékony alkat és a kislányos kinézet két külön dolog, ne mossuk össze.

2023. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
23%

#6 a kövér nők szokták irigységből kislányosnak nevezni a vékony nőket meg pedofilnak azokat, akiknek ez tetszik. Még mindig inkább legyek kislányos külsejű, mint asszonyos tehén…


Szerintem amúgy simán változhat a korral az ízlés, nekem hetero nőként a férfiak iránt is változott, tinikoromban a vékonyak jöttek be, most huszonévesen inkább az izmosabb.

2023. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%

Én csak saját magammal kapcsolatban tudok nyilatkozni. 20 évesen a vékony, sportos, laposhasú csajok tetszettek. Főleg azok, akiknél megvolt a boltív a рinánál, tudjátok. Összezárja a lábát és még akkor is átlátni a lövésznyíláson.


Aztán 30 felé közeledve azt vettem észre, hogy egyre jobban bejön, ha van mit fogni, nem baj, ha kicsit husi, csak legyen jó mell, az se zavar, ha kicsi van a hasán.


Igaz, továbbra sem vetem meg a véknyakat, tehát, valahol a 4-es válaszolóval értek leginkább egyet.

2023. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
44%
7. Én sem vagyok annyira vékony, de kövér sem. Engem van hogy 18-20 évesnek néznek, olyan kisbabás arcom van. Nagy szemeim, nagy ajkaim. Én sosem voltam féltékeny a vékony nőkre, ők nem lesznek mindig ilyen fiatalosak, lefogyni meg én is tudok. A vékony test nem egy erény, csak szólok. ^-^
2023. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
27%
A nőies alkatú csajok addig jönnek be a pasiknak amíg egy vékony csaj nincs a közelben, utána a vékony válogat a pasik közül, nem egyszer láttam már ilyet.
2023. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!