Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretitek, amikor a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek, amikor a párotok "fogdos" titeket, csak úgy random, amikor kettesben vagytok?

Figyelt kérdés

Mármint úgy, hogy nem feltétlenül lesz abból szex.

Én eddig nagyon utáltam az ilyesmit az exeimmel, és ők se szerették, max előjáték részeként. Azt hittem ez a tök normális.

A mostani párommal meg tök jó érzés, hogy mondjuk nézünk együtt valami filmet, piszkálja a hajamat, benyúl a pólóm alá, cirógat. És én is szeretek ilyesmiket csinálni vele, akkor is, ha az csak egy összebújós-filmezős este.


2023. nov. 6. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bingó, sose felejtsd el "csak úgy" megölelni, megcsókolni (vagy ha a hely, idő engedi) egy kicsit úgymond megfogni a párod :) Hajrá, csak így tovább!
2023. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem simogatni, megpuszilni, megcsókolni a barátnőmet.

Egyszerűen belül azt érzem, hogy ezzel tudom átadni a szeretetemet. Szerintem ez maga a testi érintés szeretetnyelv tulajdonképpen.

Jól esik ha ő is simogat engem, de anélkül is megvagyok, viszont azt igénylem hogy én simogathassam őt. Egy lány volt aki kifejezetten ilyen volt, pl úgy szeretett elaludni hogy simogattam közben. És erre gondolva még most is elönt a jó érzés, pedig nem is voltam szerelmes belé! Boldoggá tesz hogy örömet okoztam neki ezzel

23F

2023. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én szeretem.
2023. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen persze

33N

2023. nov. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha pl mosogat elmegyek mellette, kap egy puszit pl a nyakára. Ha elmegyünk egymás mellett, gyakran a másik seggére csapunk egyet. Meg ugye minden este úgy alszunk el, hogy átöleljük egymást. Sztem ez teljesen rendben van.
2023. nov. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kettesben is allandóam a seggemet fogja, derekam szinte mindig, a kezemet pedog kb soha nem engedi el, Mikor megyünk pl moziba, max akkor emgedinel, ha fizetni kell a belépő/popcorn pénztárnál, vagy kajára... Nagyon rgaaszkodó. Már nagyon vártam egy ilyen pasira 😊
2023. nov. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, imádom.
2023. nov. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Eddig csak ölelgettem a korábbi exeket, de azt is inkább csak alváskor, találkozáskor.

A mostani barátnőmet viszont sokkal többször érintem meg. Pl ha mellettem ül a kanapén, minimum az egyik lába az ölemben van, hogy tudjam simizni. Ha bugyiban rohangál itthon, akkor mindig megállítom, hogy hosszan megmarkoljam a seggét. Van, hogy reggelente én fésülöm a haját. Alváskor nem csak ölelem, hanem hozzábújok, puszilgatom. Ha mosogat, akkor átölelem hárulról, vagy csak mögé állok, benyúlok a pólója alá, és simigatom a hasát.

2023. nov. 7. 08:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a páromat szoktam fogdosni mikor kettesben vagyunk.
2023. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!