Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Irodai munka mellett lehetsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irodai munka mellett lehetséges fent lenni a Rosszlányokon?

Figyelt kérdés
Van egy stabil állásom, amit megtartanék. Egy multinál dolgozom és csak hétvégente lennék aktív. Mennyire kifizetődő ez így és mekkora kockázata van a lebukásnak? Átlagos nő vagyok.

2023. nov. 7. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
A lebukásnak mindig kockázata van és ha kiderül, akkor a rendes állásodnak búcsút mondhatsz. Gondolom nem kis cég, ha multi és csak egy kolléga vagy kolléga ismerőse vagy bárkibe ismerősödbe belefutsz, onnantól már kb mindenki fogja tudni.. mert az ilyesmi kiderül.
2023. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
1. Azért az ismerősök sem verik nagy dobra ezt, mert őróluk is kiderül akkor, hogy miket művelnek, az meg rájuk sem vet jó fényt.
2023. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Majd linket kérek és megyek lábfétisre :)

<3

2023. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Az egyik ellenérv a lebukás, a másik, hogy ebben a „szakmában” mindig rendelkezésre kell állni, mondjuk 9-től 22 óráig. Nem mondhatod a munkahelyen a kuncsaftnak, bocs, most az irodában dolgozom, gyere 17 óra után.
2023. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Küldj nekem is biot, a fenekedet akarom!
2023. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
#4 ez nem igaz. A lány adja meg az időpontot amikor elérhető, van aki non-stop de van aki mondjuk csak hétvége vagy 17től 23ig stb ..
2023. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Hát alapvetően a lány mondd meg mindent: mikor mit mennyiért...

Max nem lesz nagy vendég köre de az nem is baj ha keveset ér rá.

2023. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Hirdetést ne adj fel fotóval. Meg tudod csinálni, szűk vendégkörrel. Nekem volt szerencsém egy egyetemista csajhoz aki 3-4 pasival megoldotta hogy ne legyen pénzhiányban. Én voltam az egyik pasi. 44F
2023. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Bármikor lebukhatsz, gondolod a kollégáid nem k.rváznak időnként? 😂 Ők is titokban tartják, csak éppen róluk nem tudod, mivel nincs kint róluk fénykép a neten, rólad viszont lesz!
2023. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

Ha privátban csinálja, nem hirdet akkor nem is bukik le.

De ha szeretnél egy kis pénzt én szívesen fizetek neked egy oraert.

2023. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!