Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakit fordított már vissza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit fordított már vissza rosszlany?

Figyelt kérdés
Hétvégén nagyon el akarok menni egy csajhoz viszont én csak 22 vagyok az adatlapja szerint pedig csak 25 eves kortol fogad.Nincs szakállam illetve erősebb borostám se így nem nézek ki idősebbnek a koromnál.A kérdésem az hogy valakit utasitott mar el igy rosszlany vagy az a par ev mar nem fog neki szamitani ha illatosan jól szituáltan érkezik meg az ember?

2023. nov. 8. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudtam, hogy azoknál 25 év a nagykorúság kitétele. Sohasem voltam rosszlánynál, mert egy rossz korba születtem.
2023. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Én már 12 évesen is jártam rosszlányokhoz
2023. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha magas vagy akkor nem.
2023. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3as olyan 188-190 között vagyok,azert az remelem eleg🤣
2023. nov. 8. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan mehetsz, nem kér el személyit. Azert nem 18at ir hanem 25öt, mert ha 18at irna akk menne a sok 16 éves akik siman 18nak behazudjak magukat mondjuk, azokat meg nem akarja. De ha kiírja hogy 25, akkor 18 alatti nem fog már beprobalkozni.
2023. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5os en is erre gondoltam koszi
2023. nov. 8. 18:01
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Majd írd meg milyen volt!
2023. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Kit néztél ki?
2023. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Amikor 23 éves voltam (tavaly), akkor tőlem kért egy rosszlány személyit. Ő 18 éves kortól fogadott vendégeket. Mondjuk ő nagyon korrekt volt, mert már a telefonban rákérdezett a koromra, és előre megmondta, hogy a tali elején személyit fog kérni. Szóval ennek tudatában mentem.


Én azt javaslom, hogy tartsd tiszteletben a szexpartnereid kéréseit, akkor is ha fizetős... Ha azt írja, hogy 25 éves kor az alsó határ, akkor keress mást. Ha meglát, és gyanút fog, lehet, hogy nem küld ugyan el, de már nem úgy fog hozzád állni, ahogy te azt szeretnéd... Ha érted, mire gondolok. Ne várd el, hogy korrekt legyen és teljesítse a kéréseidet, ha te sem tartod tiszteletben az ő kéréseit, amiket az adatlapján feltüntetett...

2023. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
9. Na, mondjuk azok a csajok valszeg azt se tudják, hogy a 22 vagy a 25 nagyobb-e.
2023. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!