Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető hogy odáig fajul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy odáig fajul a nőhiány hogy már nem csak 40-50 éves nőknek fognak udvarolni fiatal pasik is, hanem 50-60 éves vagy akár idősebb nőknek is?

Figyelt kérdés
2023. nov. 11. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Attól, mert a topmodell csajokat elkapkodják nálad sokkal jobb pasik, attól még nincs nőhiány. Túl nagyok az elvárásaid, amiket te (több, mint valószínű) nem tudsz megugrani. Egyszerűen nem vagy top modell kategóriájú pasi, nincs nőhiány te szerencsétlen. Hiába írod ide ki kétnaponta ezeket a kérdéseidet. Átlagos nőkből is vannak ám, náluk érdekes nem próbálkozol.


Ja, de, csak neked a top modell csaj az átlagos. Így már értem.

2023. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hogy átlagos, de még csúnya fiatal nőknél is szoktam próbálkozni egyes.
2023. nov. 11. 11:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincsen sem kevés férfi , sem kevés nő , csak a nagy átlag alaposan megválogatja hogy kivel érdemes kezdenie .
2023. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

1-es vagyok


Aha, szoktál átlagos meg csúnya nőknél is. Csak egy bökkenő van itt, hogy neked a topmodell csaj az átlagos, az átlagos csaj meg a csúnya. Hát pont erről írtam az előbb, nem egyenesen arányos az elvárásod azzal, amit te tudnál nyújtani.

2023. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

#11:50

A topmodell 50 évesekre gondolsz?

Elég unalmas már ez a fröcsögés, de pont egy ilyen kérdés alá betolni hatalmas öngól.

2023. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Keressetek inkább a szinteteken lévő nőt, ne csorgassátok a nyálatok olyanra, aki nem a ti szintetek.


Az pedig, hogy még az 50 éves nőknek sem kelletek, az megint csak azt jelenti, hogy külsőre (meg belsőre is) átlag alattiak vagytok. Ez meg nektek egy kib*szott nagy öngól.

2023. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem összejött egy nálam jóval iskolázottabb és számomra szép nő az életemben , tehát az én szintemet , bőven felülmúlta és még szexben is isteni volt vele .

Ám hosszútávon nem tudtam őt megtartani , mivel nőttek az elvárásai , amiket én már nem tudtam számára teljesíteni .

Tehát más elcsábítani egy jó nőt és megint más , megtartani azt !

2023. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem huszonegy éve van egy sokkal jobban iskolázott szép párom. Nem értem miért nyafognak a pasik.
2023. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Összességében több nő van mint pasi, szóval nincs nőhiány...
2023. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8/

Bocsánat , elfelejtettem a hozzászólásom végén megemlíteni , hogy (tisztelet a kivétel alól)!

7 - voltam .

2023. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!