Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy az alábbit megengedje egy nő?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élő nők, mennyire gyakran engedik, hogy a párjuk az arcukra élvezzen? Ha 10-ből kéne megtippelni, mit mondasz?

nov. 12. 20:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Én megengedem a páromnak.

10-ből 1 már pipa.

nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem párkapcsolatban és lazábban is engedték, talán 10-ből 6 biztosan, de talán 8 is engedte.
nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Egy csajom se engedte mert megalázó lett volna szerintük
nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
#3 Szintén. Persze volt aki ismerkedéskor nyomott mindent, hogy mennyire szereti. Aztán kiderült, hogy marhára nem, csak látta h izgat.
nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 3 csajom engedte (elég sokból), abból is az egyik csak egyszer, szóval kb 10-ből egy az arány, igaz volt akivel csak 1-2x voltam. Szerintem kijelenthető, hogy ezt a nők kevés kivételtől eltekintve utálják, max néha eltűrik.
nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérné akkor engedném.
nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem eddig mindenki engedte volna ha kérem, de én mindig inkább azt kértem nyeljenek
nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Eddig 5 komoly párkapcsolatom volt, abból egy volt, aki kifejezetten akarta, és izgatta, kettő pedig határozottan ellenezte, és már az elején kijelentette, hogy arra nem hajlandók. A másik kettőnek meg semleges volt, és mivel egyébként én sem vagyok ennek a megszállottja, velük arcra élvezés nem volt.
nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
De őszintén, nem jobb a pasinak is, ha a nő szájába élvezhet és bónuszként akár le is nyeli, mintsem kvázi megszakított közösülésként kihúzza azelőtt és az arcára spricceljen? Ez fel se merülne bennem, ha már elmehetek a szájában.
nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
10-ből 3-4 de életkor és nyitottságfüggő is. Ezzel együtt bár izgalmas, de sz'tem ne az arcraélvezés legyen a fő műsorszám az ágyban.
nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!