Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt, hogy valamit feldugtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy valamit feldugtatok magatoknak, és nem, vagy csak nehezen tudtátok kivenni?

Figyelt kérdés
Mi volt az, és hogyan történt? Mi lett a vége?
2023. nov. 13. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Üvegmosó.
2023. nov. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Traktorgumi.

Amúgy nem, normális ember nem dug fel magának olyan dolgot ami nem oda való, se répát se egyéb zöldséget. Én is csak szexuális játékszert meg intimkelyhet dugók fel maximum, amiknek ismerem a használati utasítását.

2023. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Oh vannak ennél hülyébbek is, google: foregin rectal things, lesz ott minden, villanykörte, kulcscsomó, telefon, billiárdgolyó, s a személyes kedvencem (na ezt tényleg nem értem mi vitte rá a szerencsétlen flótást hogy oda feldugja) revolver 😂
2023. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

kenyérpiritó, már írtam


42F

2023. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kavicsokat dugtam a puncimba 10éves lehettem.. kis segítséggel ki lehetett venni..26N
2023. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!