Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold szexben volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold szexben volt már részetek,illetve éltetek át?

Figyelt kérdés
Ha igen,nyugodtan leirhatjatok.
nov. 13. 08:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos nem
nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos még nem, de tervben van már.Lehet hogy 2 bullt is szeretnék Neki szeretőnek.
nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem és nem is lesz remélem, már herótom van az ilyen hülye kérdések miatt az egész témától. Pedig dugtam más feleségét.
nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%

bikaként több ilyen is volt. Alapvetően domináns vagyok, így vagy csak a feleség, vagy mind a kettő irányítása mellett valósult meg.


46/F

nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Ti nem tudjátok megdugni a feleségeteket? Vagy milyen lelki nyomoréknak kell lenni ahhoz, hogy ezt élvezzétek...
nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
5 Évig éltem ilyen kapcsolatban életem legjobb élményeit éltem át.sajnos ő közben elhunyt 😢
nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
igen
nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem, de ha talalnek egy sizmpi part a kozelben, imadnam a bull szerepet.
nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

2 és fél éve dugja a barátnőmet egy szadista idősebb fazon.

Néha élvezetes, néha rossz erzes.

nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Igen, volt, van s lesz is ilyen élményünk :)

A fanyalgóknak: nem tetszik, akkor ne csináld. Vegetáriánus se menjen kolbászfesztiválra, mert nem fogja megérteni miért finom a kolbász, a sült hús. Akik benne vagyunk mi igenis szeretjük, élvezzük - ezért csináljuk. Mindkettőnknek így jó, pont hogy egy monogám kapcsolatban éreznénk rosszul magunkat.

(leendő priviíróknak: kizárólag klubban ismerkedünk, személyesen ott és akkor eldöntve ki szimpi)

nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!