Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz srác vagyok és tapasztalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz srác vagyok és tapasztaltabb nőt keresnék szexpartnernek,ismer bárki ilyet, vagy esetleg tudja, hogy hol lehet találni?

Figyelt kérdés

nov. 13. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
keress domot, aki megosztja veled a szubját ;)
nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj, de ne így...


Beszélgess lányokkal és ha van vonzalom akkor kialakulhat az ilyen.

nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

1

Ez a te mániad baluka?? 😄

nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Rosszlanyok.hu.
nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Jaja, a nemjólányok oldalon. Haver ha szánolomszexre vársz akkor életed végéig szűz maradsz.
nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabor49 ***** válasza:
100%
csatlakozok masokhoz rosszlanyok.hu
nov. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Adultpixie és startapro, dobsz egy hirdetést, hogy szűz fiú keres magának hölgyet akivel ezt megélheti, lesz üzenet, igaz lesz pár b*zi is aki írni fog, azok sose adják fel.

Vagy te keresgelsz, azt tudom hogy adultpixie van egy nő aki csak szuzekkel foglalkozik. Valami szuzfiut v mi a neve és egy anime a képe.

nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 létezik ilyen, viszont minden "szűztörő" nőnél százszámra állnak sorban a fiúk, ergo igen erősen szelektálni, válogatni fog.
nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!