Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a hozzáállás nagyon taszíta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a hozzáállás nagyon taszítani fogja?

Figyelt kérdés

Szóval randiztam párszor egy lánnyal, és kezd komolyra fordulni a dolog. Lassan szexre kerül a sor, és nem tudom mit tegyek, mondjam el hogy mire vágyok, de azt is hogy? Nem igazán vagyok, egy közösülés centrikus férfi, mindenféle játékok izgatnak, orgazmus kontroll, vibrik, szeretnék eljátszani a testével, és élvezném ha ő is ezt tenné velem. Igazából valamennyire izgat a bdsm is, nem a sm része, csak a kötőzés bilincsek ilyesmi. Meg persze az hogy van egy “főnők” az az adott alkalmon. Nálam ez egyáltalán nem fix, hogy neki vagy nekem kell annak lenni. Az lenne a legjobb ha alkalmanként cserélgetnénk.

Persze ez nem azt jelenti hogy a hagyományos szex nem is érdekel. Meg nyilván ott is azon lennék hogy neki jó legyen. De félek ez nem elfogadható.

Mit tegyek mondjam el előre? Vagy majd alakul, és reménykedjek hogy tetszik neki?



#fétis #elmondás #orgazmus kontroll #szexuális hozzáállás #Közösülés centrikus #Hozzáállás a szexhez
2023. nov. 14. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Először sima szexxel indíts és ne rohand le ilyenekkel.

Az első alkalom után pedig le tudod vonni kb. milyen lehet a stílusa. És lassan beadagolni neki.

Vagyis mi így csináltuk.

2023. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Azért vázold fel neki hogy mire vágysz hosszú távon. Mert ha ő nem ilyen beálítottságú és vele ezt nem élheted meg annak előbb utóbb valaki megszenvedi. Szakítás megcsalás stb.
2023. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Először mezei módon dugd meg. Aztán 3-4.alkalommal próbálj valami lightossat. Pl. lefogod a kezét. Meglátod hogy reagál, ha jól veszi a lapot akkor nagyon lassan abba az irányba tereled a szexet amerre akarod.


Ha elmondanád neki, lehet elutaítana. De csak azért, mert a bdsm egy pokol, gusztustalan szüleménye a fejébe, és ő se tudja hol vannak a határai.

2023. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Én leghamarabb pár átlagos szex után hoznék fel ilyet
2023. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem legjobb az őszinteség! Felnőtt emberek vagytok, a szexualitás pedig a párkapcsolat része! Valaki szerint az alapja,de ezzel Én nem értek egyet!

Szóval: nyiltan mondd el neki a vágyaidat, mert ha nem így cselekszel, sírás lesz a vége! 😎

2023. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a partnered nem affin rá akkor nem fogja érteni, így elfogadni sem. Ezzel együtt neked kell eldöntened ez mennyire fontos neked, megy-e a "normál" szex.

Alapszabály: ha van érzelmi kötelék ÉS te is mindent megadsz neki amire vágyik, akkor időnként tudsz kérni úgymond ezt-azt.

2023. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értek egyet azzal, amit a #3 ír. A férfiak sokszor viccelődnek vele, hogy a nők csak célozgatnak, nem tudjátok soha, mit akarnak valójában. Na akkor ennek példáján azt tudom mondani, hogy mindennek az alapja az őszinteség és kommunikáció. Nyisd ki a szád, és mond el, hogy mit szeretsz. Ha csak célozgatsz, utalgatsz, abból nem biztos, hogy megérti. Pl egy kézlefogás és hasonló lightos dolgok lehet, hogy beleférnek, ez elég mindennapi. De ha többet akarsz, mond ki. Ha benne van, akkor benne van, ha nem, akkor mindegy meddig húzod halasztod. Szerintem egyébként amit leírtál, az egyáltalán nem extrém vagy ritka. Mi is csinálunk hasonlókat a párommal, ez nem valami szélsőséges bdsm játék (én nem is mondanám annak). Kifejezetten élvezetes tud lenni a változatosság. Szerintem ha egy hullámhosszon vagytok, akkor akár az első szex után felhozhatod, hogy ezt és ezt szívesen kipróbálnád vele.
2023. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne rohand le. Elijesztheted
2023. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha neked nagyon fontos, hogy a pároddal kiélhess ilyen fétiseket, akkor elég hamar rátérnék (akár már az első szex előtt), különben csak az elégedetlenség és csalódottság lesz belőle.
2023. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!