Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti szeretitek a popsira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti szeretitek a popsira élvezést?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen? Tetszene?

nov. 16. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Engem eleve izgat a testre élvezés (hasra, cicire, fenékre stb) szóval nem lenne gondom vele. 26n
nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Engem az izgat mikor szépen lassan csorog kifelé majdnem mindenhonnan...
nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Különösebben nem izgat, de az is jó. Fő, hogy a pasi élvezze.
nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Igenbszeretem. Sexy szerintem. 26L
nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Popsiba is :)
nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Oruloky hq a pasi hatalmasat cummant az anuszomba... az annak a bizonyiteka, h elvezte. Es valamiert jobban, mint a pinamat. De engem nem.erdekel. a lenyeg h elvezze nem? :))
nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen, bar vannak helyek ahol jobban esik😁
nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Nincsen bajom vele :)
nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem konkrétan a fenékre, mellre, arcra élvezés izgat, hanem a szenvedélyes szexuális élmény, amikor kellően képes felizgatni a partnerem. Amikor már a randin eléri, hogy azon járjon az eszem, milyen lenne vele a szex és alig bírjam ki, ne támadjam le azonnal. Ha pedig szex közben minden jót megkapok én is, akkor nagyon engedékeny leszek és élvezni tudok mindent, amit tesz. Beleértve az ide vagy oda spriccelést. Ha én (is) élvezem, akkor nagyon élvezem, ha ő is élvezi!


(Nem kérek privát ajánlatokat! Foglalt vagyok!)

nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!