Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként csak én nem szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként csak én nem szeretem az olyan pózokat, ahol én vagyok alul? Lányok ti nagyon bánnátok ha ritkán lenne pl lovagló póz?

Figyelt kérdés
nov. 16. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem, de egy idő után unalmas hogy 5 perc után mindegyik pasi kifúj így:D
nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezért van még hogy alul vagyok viszonylag gyakrabban mint szeretném. Kell a kondi :D
nov. 16. 14:05
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
1es, fitt pasikkal probalkozz, ne cetekkel 🙂
nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem szereted, mert psychopatoid vagy. A kontrollt nem szereted atadni masnak...
nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként mi az oka ennek, kérdező?
nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nem bánnám. Nem szeretem, nem tudok elêlvezni sem így, mert ugye másra koncentrálok, szóval nekem ez nem lenne probléma.
nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bannam, mert nem szeretek lovagolni. Ha viszint fekszem rajta es alulrol adagolja, ugy elvezek el a legkonnyebben.
nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Régen én se szerettem férfiként, aztán a jelenlegi barátnőmmel rájöttem, hogy azért mert nem tudtak rendesen meglovagolni. Még a merevedésem fenntartása se ment sokszor, de vele még el is tudok élvezni. Jelenlegi barátnőmmel emiatt minden alkalommal van bőven lovagló is, mert egyrészt ha én irányítok, misszionáriusban vagy kutyában, nagyon hamar elélvezek, lovaglóban kicsit tovább bírom. És így tud ő is a legkönnyebben elmenni. Jobban belegondolva, érdekes, hogy mindketten úgy megyünk el a legkönnyebben, ha magunk irányítunk.
nov. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretem a lovagló pózt férfiként, maga a látvány nagyon tetszik. De sajnos kevés az inger... ha meg igazán jól lovagol valaki, akkor nagyon gyorsan elfárad benne. :D
nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem, sőt. Nem hiányozna. Ha kedvem van, nagy ritkán, az bőven elég lenne, ezek szerint neked is. XD
nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!