Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 14 cm-es és nem túl vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14 cm-es és nem túl vastag pénisz a hüvelyben érezhető, vagy egyáltalán nem? Mintha ujjaznák mutató és hüvelykujjal?

Figyelt kérdés

2023. nov. 17. 16:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
26%
#30 te az a szerencsétlen vagy, aki a női orgazmust is feleslegesnek tartja?
2023. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
89%

#31


Nem én vagyok az.

És azt sem tudom, hogy vontál le ilyen buta következtetést a kommentemből.

2023. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Akkor csak bátran oda kell állni és lesz ami lesz?

Az előző században is ennyit kattogtak a méreten vagy nem is volt beszédtéma?

2023. nov. 18. 23:19
 34/41 A kérdező kommentje:
Olyan még nem volt igaz, hogy a nő meglátta szex előtt és elhajtotta volna a csávót? Vagy csak jólvan közönyösen essünk túl rajta?
2023. nov. 18. 23:21
 35/41 A kérdező kommentje:
Azért vannak testesebb, magasabb, combossabb nők. Oda csak nem lehet ilyen öngyújtó mérettel odaállítani. Anatómiailag is na, dezodorosflakon méret lenne az ideális. És annyi megy be amennyit be akar nyelni.
2023. nov. 18. 23:24
 36/41 anonim ***** válasza:
90%
#31 Folyamatosan azt hangoztatta, hogy a női orgazmus véletlen műve és semmi szükség rá, régebben nem törődtek vele stb. Ezért gondoltam, hogy te vagy az.
2023. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
91%

#34

Fordult már elő ilyen (nem velem) de általában nem küldenek el. Viszont előre eldöntik, hogy ez szar lesz és akkor már semmi esélyed.


#35 Ennek viszont nincs értelem. Már kutatásokkal bizonyították, hogy nincs összefüggés a testalkat és hüvely méret között. Ez olyan mint , hogy a magas, vékony srácoknak nagy farka van. Sokan mondják, de nem bizonyított.

Viszont pl a nagyobb egyes pózokban centiket vehet el.

2023. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

#30

Rosszul gondolod.

dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
#7 Őszinte véleményt írtál, és lepontoztak. Nem értem, hogy miért? Az enyém is 12 cm mereven és semmi gond nincs a házasságomban.
febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
62%

#39

Két lehetőség van. Vagy a feleséged azon kevés nőkhöz tartozik akiknek elég ilyen kis méret, vagy csak beéri veled valamiért. A második esetben még lehet meg is csal.

febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!