Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti milyen extrákat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen extrákat engedtek az ágyban a pasitoknak, és hogyan beszélitek ezeket meg?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több, mint 2 éve vagyunk együtt, együtt élünk. Az elején nagyon szenvedélyes volt a szex, aztán ahogy az lenni szokott, kicsit laposodott a dolog, és volt egy erős mélyrepülés, havi 2 szex és hasonlók. Az utóbbi hónapokban sikerült helyrehozni úgy tűnik, megint egyre jobbakat és gyakrabban szexelünk. De:

Alapvetően nem csinálunk nagy extrákat az ágyban, de van néhány dolog, amit az elején szinte magától csinált, kérni sem kellett, vagy ha igen, örömmel csinálta: spontán leszopott vagy kiverte nekem bármikor, szex közben nyalogatta a golyóim, ami engem nagyon izgat, ciciszex, arcraélvezés, kb ezek. Ezeket örömmel csinálta, úgy tűnt még ő is élvezi, én meg nyilván nagyon örültem ennek. Aztán idővel azt vettem észre, és most is így van, hogy már nem csinálja ezeket magától, és mikor szóba is hozom, akkor olyan arcot vág, hogy még a kedvem is elmegy tőle. Ha meg kérdezem, akkor meg azt mondja, de, gyere csináljuk, és nem lehet tovább beszélni vele ezekről a dolgokról, mert tereli a témát.

Én úgy gondolom, ezek olyan extrák, amik még beleférnek, főleg, hogy az elején úgy tűnt, örömmel csinálja. Talán csak megakart felelni az elején? Ti hogyan beszélitek meg ezeket a dolgokat lányok a pasitokkal, és mi az ami belefér egy hosszú kapcsolatban, és mi az ami nem? Mindig kérdezem, ő mire vágyna, de mindig azt mondja, hogy nagyon jó így ahogy csináljuk.Tehát viszonzok is mindent, amit szeretne. 30N 28F



2023. nov. 18. 10:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Mert ezeket az extrákat már másnak hagyja,régen másvalaki tolja már.
2023. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

1es

Ez az egy, ami 100% hogy nem így van. Logikus amit írsz, tudom, de olyan az élethelyzetünk, hogy ez teljesen kizárt, most nem akarom részletezni.

2023. nov. 18. 10:24
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
ezeket nem szívesen csinálja, ezzel megfogott. de már csak azt csinálja amit szeret. az elején egy kicsit több erőfeszítést tett, hogy a kedvedbe járjon
2023. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Ywerd ***** válasza:
100%

Beszoktatási időszakban gyakori.

Aztán mikor a nő úgy érzi hogy a pasi " megvan" akkor kiderül hogy már ez nem is fontos.

Nagy mágusok ezek a nők,mi ? :)

2023. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Mellszex

Arcra élvezés

Fenekelés

Hajtépés

Popsi nyalás

Prosztata masszázs

Golyó nyalás szopás

Kutya pózban popsilyuk simi és finom ujjazás

Anal plug

Csikló izgató eszközök

Orgazmus kontroll

Irányított fsz verés

Lábfétish

Taposás

Rúgás

Gyertya

Tűk

Kényszer szopás/nyalás

Levizelés

Bepisiltetés

Punci/Farok pálcázás

Erotikus masszázs

N29

2023. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"Nagy mágusok ezek a nők,mi ? :)"


Azok. De nem értem az elején miért kellett ennyire megjátszani ezt, ettől az is jobb lett volna, ha megmondja a legelején, hogy nem, vagy egyszerűen nem is csinálja. És akkor tudtam volna hogy nincsenek ilyen extrák. Így csak rosszabb, hogy tudom hogy vele már csináltuk ezeket, most meg nem nagyon, olyan mintha már nem kívánna, nem szeretne, stb.

2023. nov. 18. 10:40
 7/26 A kérdező kommentje:

5ös

Az kemény. És ezeket mindet csak úgy,hogy megdumáljátok, hogy na akkor most anal plug, és már dugod is be?

2023. nov. 18. 10:41
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

7es

Ezeket szeretem és élvezem is

Persze megbeszéljük

Jó mondjuk egy anal plug nem így hopsz hirtelen

De ha olyanom van mondom hogy tessék és szép óvatosan.


Ahhoz ez hangulat és lelki állapot kell

2023. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nos a 7es válaszokra is válaszolnék

Az van hogy sok nőnél van ilyen megfelelési kényszer bizonyítási vágy és ahogy előttem is írták nagyon sok olyan dolgoz meglesz egy nő a kapcsolat elején a pasinak amit lehet h a háta közepére nem kíván . De akarja a pasit meg akar felelni nem akarja h dobják mert nem teljesít jó akár lenni a pasinál nem akarja hogy azt gondolja a pasi h nem elég perverz . Mert sok pasi azért dobbant mert jaj ezt meg azt nem engedi csinálja az asszony és ha egy nő nem akarja h megcsalják eldobják akkor igen bele megy ilyenbe ... aztán sokan el felejtik hogy nem csak megszerzése kell egy pasit de még is kell tudni tartani


N29

2023. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ui. 6os válaszokra akartam írni elnéztem
2023. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!