Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek bejönnek az ilyen agyon faceappolt facetune-ozott kiló sminkelt csajok Instán vagy facebook-on?

Figyelt kérdés

Az egyáltalán nem zavar titeket, hogy talán egyáltalán nem így néznek ki a valóságban?


Tudnék mesélni.


Nem az összeset láttam, az összesről nem tudom megmondani, de elég körül néznem egyes nőismerőseim között, és látom, hogy közösségi oldalon a felismerhetetlenségig van feljavítva.

És tudom, hogy biztosan az illető oldala az, mert be van jelölve olyan spontán képen, amin viszont úgy néz ki, mint élőben.


Nem úgy, mint azokon a képeken amiket felpakol magáról, amikre kapja a lájkokat és a dicsérő kommenteket.


Lehet, biztos van olyan csaj amelyik úgy is néz ki mint a képein, de amíg nem látta valaki élőben, nem lehet biztos benne.


Szóval, nektek bejönnek az ilyen tökéletesnek tűnő nők?


De miért?


Hisz ki tudja, élőben hogy néz ki, lehet meg se ismernétek, ha randiznátok velük.



2023. nov. 18. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem érdekel. Maximum annyit tudok mondani, hogy a természetes lányoknak tapasztalatom szerint rohadt idegesítö a természetük, de külsöre a természetesség jön be. A sminkelt csajok tapasztalataim szerint sokkal értelmesebbek, kedvesebbek, viszont a külsejük nem tetszik.
2023. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem jönnék össze egyikkel sem, mert hogy bíznék bennük ha már a megjelenésükkel is hazudnak :/
2023. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem jönnek be. (#3)
2023. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
93%
Életem első komolyabb kapcsolata a gimi örökös szépségkirálynőjének kikiáltott,nálam 2 évvel idősebb csajjal szövődött. Bazki, ki se lehetett robbantani a fürdőszobából, amíg ki ne készítette magát. Még én se láthattam vakolat nélkül. Na, őutána soha senkin ne tűrtem sminket.
2023. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

"Szóval, nektek bejönnek az ilyen tökéletesnek tűnő nők?"

Eleve nem gondolom tökéletesnek azokat, akiken több kemikália van, mint egy átlagos egyiptomi múmián. Én a természetesség híve vagyok, és oké, bizonyos mértékig nem zavar a smink, ha jól csinálják, de amikor valakiről lerí, hogy mű, az nem vonzó.

2023. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!