Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi társaim, mi a véleményet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, mi a véleményetek egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Eléggé megoszlanak a vélemények a nagydarab csajokról, ezért kiváncsi vagyok, a többségnek mi a véleménye?

[link]



nov. 19. 10:19
A kérdező szavazást indított:
nagyon vonzó, imádom az ilyen alkatú csajokat
elfogadnám, de örülnék ha lefogyna
kizárt dolog, nem tudnék ilyen nővel dugni
70 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
84%

Nem az esetem.

De ismerek olyan férfit akinek ez tetszik.

nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%
Akármennyire szeretném,puha maradna.
nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
85%
Elég a kocsira fizetni a súlyadót.
nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Értem, és mi lenne a véleményetek, ha pl haverotok megjelenne egy ilyen csajjal? Vagy másik: barátnőtök vagy feleségetek az évek során meghízna ilyenre?
nov. 19. 10:31
 5/45 anonim ***** válasza:
87%
Nem az én keresztem hogy másnak mi jön be. Ha az én kedvesem hagyná el magát az nem tetszene, mert én is odafigyelek és vigyázok magamra, így fordítva olyan mentalitású párt szeretnék, aki szintén nem hagyja el magát, elsősorban a saját egészsége miatt.
nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

"így fordítva olyan mentalitású párt szeretnék, aki szintén nem hagyja el magát, elsősorban a saját egészsége miatt."

Nem hiszem, hogy ezt a témát ide kell keverni, ez még nem olyan fokú elhízottság, hogy az egészségre káros legyen, illetve van aki egyszerűen nem tud leadni.

nov. 19. 10:40
 7/45 anonim ***** válasza:
75%
6: áltasd csak magad ezzel. Minden akaraterő kérdése, bár tudom manapság a túlnyomó többség jobb szeret rinyálni, mint tenni azért hogy javuljanak a dolgok.
nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
66%
szerintem fullos, bírom az ilyen alakot meg ha bevállalós mellé és felvesz bikinit, több hasonló barátnőm volt és nyilvánosan pl strandon se zavart velük mutatkozni
nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

"Minden akaraterő kérdése, bár tudom manapság a túlnyomó többség jobb szeret rinyálni, mint tenni azért hogy javuljanak a dolgok."

Tehát szerintetek ez már olyan mértékű hízás, amiből mindeképpen le kéne adni? Túlvan már azon a bizonyos határon?

nov. 19. 10:46
 10/45 anonim ***** válasza:
60%
Bőven..
nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!