Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy mellű lányok. Szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellű lányok. Szeretitek, ha megnézik a melleitek?

Figyelt kérdés

Ma az egyetemi folyosókon egy nagy mellű lány mutogatta a mellét a többi lánynak. Tudom róla biszex, de most ez lényegtelen. Szeretitek, ha megbámulják a melleitek? Főleg, ha ki is rakjátok, mint ő is szokta...


Én amúgy srác vagyok, és oda szoktam pillantani ilyen cicikre, ma is így tettem.



#mell #szex #tini #MILF #mellmérer
nov. 20. 18:02
A kérdező szavazást indított:
Szeretjük
Nem szeretjük
42 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Én szeretem, ha diszkréten odapillant valaki, jót tesz az önbizalmamnak. 😊

De ha feltűnően bámulnak, azt nem szeretem.

nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Azért rakom ki.
nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Egész életemben aláztak a testem miatt. Mindig azt kaptam hogy


Ha egy mell takaró felsőt veszek fel akkor biztos kéretem magam


Ha egy kicsit látszik a dekoltázsom vagy csak egy V alakú felsőt viselek akkor ku$va vagyok és provokálom az embereket, ne csodálkozzak ha egyszer megerőszakolnak (mert ugye az is az én hibám lenne)


Szóval nem szeretem ha bámulna.

nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha megbámulnak azt nem szeretem. Szolidan nézhet, elvégre azért rakom ki mert nem zavar.
nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Remélem, ha mereven bámulok, és közben csorog a nyálam az még nem zavaró.
nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem szerettem, de megszoktam, és mára már nem zavar.

Mást nem is tehetek.

A párom volt az, aki nehezen viselte hogy minden pasi a mellemet bámulta (főleg a strandon), de mára ő is hozzászokott:)

Nincs bajom vele.

nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Ezeket a tipik hülye női logikákat rakd össze - nem fogod, mert ennyi az agy, remélem nem mindenkinél - kirakom mert nézzenek már, de ne annyira, de, annyira fognak. Akkor ne rakd ki.
nov. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
#3: Én sohasem értettem ezeket az erőszakolós rémmeséket. Férfi vagyok, és nem élünk már az őskorban. Mindenki tudja kontrollálni magát, és azt is tudjuk, hogy az erőszakért börtön jár. Nem is kevés. Nekem viszont jól esik, ha valaki, aki tetszik, annak a látványától odalent egy kicsit megbizsergek, utána úgyis megy a dolgára, 1 perc múlva el is felejtettem, legalább volt egy kis örömem ebben a keserű életben. Nem tudom, hogy egy nőnek miért fáj, ha megcsodálják őket, vagy netán egy kicsit ráizgul valaki? Attól még soha senki nem lett megerőszakolva, ha néhány másodpercre reakció kédzenléti helyzetbe állt a libidóm egy látvány gyönyöre miatt. A világgal van itt baj, nagyon nagy, hogy ennyire tabu lett a meztelenség is, nem csak a szex.
nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
A 80-as években nem volt ennyire tabu a szex, nem volt ennyire prűd a társadalom. Mára már a mélysötét illiberális idiotizmus tombol Magyarországon!
nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Kultúráltan szeretjük. 26L
nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!