Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SZŰZEK! El tudod képzelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZŰZEK! El tudod képzelni a szexet egyetlen partnerrel egész életedben? (Vagy mindenképp muszáj mással is kipróbálni mielőtt elköteleződnél?)

Figyelt kérdés

nov. 21. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Nem akarok elköteleződni, csak a szex érdekel.
El akarok majd köteleződni, de előtte ki akarom próbálni több emberrel is.
Simán el tudom képzelni, ha a megfelelő emberrel találkozok.
Mindenképp ezt szeretném, remélem lesz hozzá partner, aki szintén így godolja és csak egymáséi leszünk.
81 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Egyetlen partnerrel kipróbálni sokfélét, míg jó a hátunk és a derekunk hozzá... Igen, határozottan. El tudom képzelni.
nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

A 3. lehetőség lenne számomra az ideális, majd meglátom mit hoz az élet. :D


24.L

nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Én férfiként mondom nektek nők, hogy volt barátnőm akivel fiatalon össze jöttem csajjal, és már nem volt szűz, azt mondta nekem egyszer, hogy de jó lett volna ha én lettem volna neki az első! Kicsivel később meg azt, hogy mégsem lett volna jó, mert az első nem tart sokáig! Ebből vonjátok le a tanulságot! Kérdezhettek is ha valamire kíváncsiak vagytok.
nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
A pasik nem, a nők igen.
nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarok házasságot de úgy tervezem hogy 1 emberrel élem le az életemet és egy emberre is szexelek. Ha nem találok ilyet inkább maradok egyedül.
nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon ritka az olyan házasság, ahol a nőnek a férje volt az első szexpartnere. Az pedig még ritkább hogy együtt is öregednek meg, egymás mellett...
nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%
Ezt nem a szűzektől kéne megkérdezni. Amikor még senkivel sem jött össze a szex, könnyű magad szentnek képzelni. Inkább arra kérdezz rá, hogy utána mennyire jött meg az étvágy.
nov. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Scream85 ***** válasza:
84%

Akivel én anno először szexeltem életemben, Ő lett a feleségem.

Rajta kívül senkivel nem feküdtem le, de nem is érzem hogy ez miatt bármiben is hátrányban lennék, hogy nem volt más partnerem, nem éltem ki magam, stb.

nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Simán.

F

nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%

Ha rám találna az igazi, akkor persze, csak vele akarnék lenni mindig, de egyelőre még nem talált rám.

38F

nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!