Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csábítottátok már el kamaszkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csábítottátok már el kamaszkorotokban a barátotok/barátnőtök anyját?

Figyelt kérdés
Van valakinek erről története, hogy 15-17 éves korban volt légyottja? Hány évesek voltatok és mennyi az anyuka?
nov. 21. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
1 évig dugtunk titokban
nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem fordított helyzetben volt ilyen, bár nem kamasz korban, "haver" akkor volt 23-24 aztán találkozgatott anyámmal
nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Amikor kollégista voltam, egyszer behívott magához a takarítónő (50-es) a szobájába, hogy nem tudja kinyitni a cseresznyebefőttet. Segítettem, aztán leültetett és mondta hogy beszélgessek vele, mert nagyon egyedül van. Nekem nem esett le akkor ott, de azt hiszem akart tőlem valamit. Ki volt rakva a melle, elég méretesek, és nagyon nyájas volt. Tapasztalatlan voltam, nem vettem a lapot.

Elszalasztottam egy milfet 😂

nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Kamaszkorban nem, de 21-22 évesen megdugtam az akkori csajom anyját egy párszor. Sajnos nem sokszor, mert nehéz volt összehoznunk a dolgot, hogy ne bukjunk le. 36-37 éves volt a nő és megvesztem tőle, sokkal jobb volt, mint a tini lánya! Jó vadul lehetett pakolni neki és jó csöcsös is volt, szép emlékeim vannak vele! :)
nov. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sipekilaci ***** válasza:
17 voltam és Berlinbe mentem, hogy néhány hetet együtt töltsek a már évek óta ismert Annegrettel. Ő az édesanyjával már évek óta a szomszédunkban nyaralt a Balatonon és évről évre közelebb kerültünk egymáshoz. Előző nyáron már eljutottunk a közös éjszakai meztelen fürdőzéshez némi tapival, simogatással csókolódzással. Úgy gondoltam azon a nyáron már ő is 16, tovább is léphetünk. Vagy 12 órai vonatozás után borzasztó kanosan érkeztem Berlinbe, az éjkjel már majdnem ráibndultam a szomszéd hálófülkében utazó 40-es nőre.De visszafogtam magam és ki sem vertem. Első percben kis csalódást jelentett, hogy Annegret helyett az édesanyja Annerose fogadott, de a látvány mindenért kárpótolt. Az előző évben nálunk vásárolt forrónadrág volt rajta, vékony póló és egy pár pántból álló nagyon szexi lapos talpú szandál.És meg kellett állapítanom, hogy nagyon dögös nő. Kb. 34 éves volt akkor. Hazaértünk én kicsomagolhattam a szobánkban, ő addig lezuhanyzott és ment a konyhába. Amikor készen lettem, egy törülközőt magamra csavarva utána mentem. Egy kötény volt rajta, alatta semmi, gyakorlatilag ezt leszámítva teljesen meztelen volt. Mire odaértem hozzá már rólam is leesett a törülköző, a farkam vitorlarúdként meredt előre. Benyúltam a lábai közé és elkezdtem a punciját izgatni. Nagyon hamar elöntötte a nedvesség. Nem tudtam és nem akartam ellenállni, benyomtam a farkam a felizgult puncijába.Nehéz volt kitartanom, de elég sokáig sikerült pumpálnom, mire beleélveztem. Már elém is térdelt, hogy a szájával élessze újra farkamat. Azt is nemsokára teleélveztem, de még következett a popsija.Azt mondta igazi felnőtt csődör vagyok, a német férfiak a nyomomba se léphetnek.(Persze egy pár laza erkölcsű sporttársnővel itthon is már gyakoroltam) Pénteken délutántól egészen vasárnap estig szinet folyamatosan szeretkeztünk, mit szeretkeztünk, kúrtunk, basztunk végkimerülésig. Vasárnap este jött haza Annegret az iskolai táborból (már nem tudtak értesíteni, hogy pár nappal később jöjjek, ezért történt így) Elhatároztuk, hogy nem csinálunk titkot abból, hogy szexpartnerek lettünk. Csak remélni tudtam, hogy Annegretnek is akadt közben kalandja.Hétfőn kezdődött a közös nyaralásunk egy Berlin környéki nyaralóhelyen, ahol FKK strand is volt. Na meg a házak kertjeiben is majd mindenki nudizott. Talán így nem is keltettünk feltűnést, hogy hárman mindenhová együtt jártunk, meztelenkedtünk, a kertben szexeltünk. Életem legjobb nyara volt. És sajnos megismételhetetlen. Azon a z őszön anya és lánya sikeresen átszökött a nyugati határon. Ott már várta őket Annegret apja. (Bár lehet hogy én jobb csődör voltam nála is.)
ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!