Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerettek füllenteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerettek füllenteni ha farokméretről van szó?

Figyelt kérdés
Akinek nagy van arra felnéztek, akinek kisebb van azt meg lenézitek?
2023. nov. 23. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, most jobb?
2023. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokkal köszi, legalább nem vagy hazudós
2023. nov. 23. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerinted én tudom kinek mekkora van?

Józsi bácsinak 20 centi, Gábornak 15, a sarki zöldségesnél dolgozó srácnak 14,5, aki meg leül mellém a villamosra annak 23. Vagy mégis hogy gondolod? Akivel meg ágyig eljutok alapjáraton felnézek és érzek iránta szimpátiát, mert máskülönben nem lennénk az adott szituációban.

2023. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nők többségének akkora egy farok, amekkorának a pasija mondja vagy amekkorának ő saccolja! Viszonyítanak általában az exeik méretéhez, de nem centizgetnek.

Az enyémet egyszer mérte meg egy csaj frankón, mérőszalaggal. Pedig volt jópár nőm! 15 cm vagyok lent, de soknak bekamuztam hogy 17cm és szinte mind elhitte. xdd

2023. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy “elhitte” #4, ha azt mondja, hogy fixen nincs akkora, ott kaptál volna agybajt.
2023. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetben kellene erről füllenteni? Tőlem eddig senki nem kérdezte.
2023. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Se le, se fel. XD
2023. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!