Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzó vagy taszító a kis mell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó vagy taszító a kis mell barna mellbimbókkal?

Figyelt kérdés
nov. 23. 14:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
meg lehet nézni esetleg ,úgy könnyebb dönteni
nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vonzó 25/f
nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

mekkora bimbóudvarral?

nekem tetszik a kis mell barna bimbókkal, akár pufi bimbó udvarral

nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen! <3
nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy részed.. De mi baj lehetne vele?
nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Vonzó
nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt már mindenféle külsővel megáldott partnerem, nálam a külsőségi lista élén az összbenyomás, az arc található, majd a fenék és a mellek, de utóbbiaknál nem is a méret, inkább a behatás számít. Nehéz megfogalmazni, de sem a méret, sem a forma nem különíthető el, hiszen nekem az ember tetszik, akinek része mindez.

Mellesleg, ruhában ismerkedünk, ha pedig tetszik az illető, akkor, miért agyalnék ilyen részleteken?

A külcsínnel olyan vagyok, mint Gombóc Artúr a csokival:


"Szeretem a kerek csokoládét, a szögletes csokoládét, a hosszú csokoládét, a rövid csokoládét, a gömbölyű csokoládét, a lapos csokoládét, a tömör csokoládét, a lyukas csokoládét, a csomagolt csokoládét, a meztelen csokoládét, az egész csokoládét, a megkezdett csokoládét, az édes csokoládét, a keserű csokoládét, ..."

nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Meglehet nézni?
nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A kis mell mindig vonzó számomra, ha a bimbó érzékeny az csak hab a tortán. Teljesen mindegy, hogy hogy néz ki.

46F.

nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Összkép
nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!