Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeket kérdezem .Mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeket kérdezem .Mikor olyan felső van rajtatok és van olyan szituáció hogy be lehet látni a póló alá azt ti szándékosan vagy úgymond nem foglalkoztok vele kategóriába soroljátok?

Figyelt kérdés
Tini koromban sokszor láttam így ciciket,családi barát női tagjaitól vagy nagynéninek és tanárnőnek is.Strandon még egy bugyit is félre csúszva kanasztazás közben a szemben terpeszben lévő ismerősnek.(régen volt még szőrös volt😂)
2023. nov. 23. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kivágottabb felső van rajtam, nem szándékosan mutogatom magamat. Nekem ez a nem érdekel kategória
2023. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Valamikor szándékos de lehet véletlen is..25N
2023. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szándékosan nem

46

2023. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen volt hogy szándékosan. Mondjuk nem rokonoknak. Mostmar nem sokkolnék ezzel senkit, meg már kell a melltartó is.
2023. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ez retro korszak, tipikusan a totalis oda nem figyelo anti-no magatartas volt. Szerintem ma ez mar mas. Mindenki tudja, mit mutat.
dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szexibb a kisugárzásom így 19n
dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!