Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mikor lovagló pózban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mikor lovagló pózban egy 14 centis péniszbe ülnek és csattanásig bentvan, bőr a bőrrel érintkezik de még lenne bent hely tovább akkor mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Élvezik így hogy fel le fel le, vagy azért ottvan a hiányérzet hogy mehetne még befelé dejó lenne. És úgy üh üh döngöli de nincs több..

2023. nov. 23. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7%
10. Amikor benne volt a gyerek kiscipöje is akkor érezte, hogy pont jo:-)
2023. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, enyém 15 cm, és lovaglóban is kell vigyázzunk hogy ne menjen túl mélyre… Ne vedd már be ezt a 20 centi a minimum dumát…
2023. nov. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Őszintén, én sosem éreztem ilyet, amit írsz kérdező. Sosem volt hiányérzetem.
2023. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%
Hüvelytől, hangulattól, szituációtól, a vastagságtól, és csomó mindentől függ ez. Nem lehet ennyire általánosítani. Számomra mondjuk hiányérzetet okozna egy 14 centis péniszen lovagolni, mert az nagyon kicsi nekem, főleg ha még nem is vastag. 20 centi felett meg már sokszor kellemetlen tud lenni. Inkább egy vaskos 18-20 centis, ami kellemesen kitölt, és lehet vele "birkózni", teljesen felizgult állapotban pedig tövig bemegy de még nem irritál.
2023. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
8%
Én szoktam érezni a végét. Igaz nekem pont 20centi
2023. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!