Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek nyaláshoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek nyaláshoz?

Figyelt kérdés
Ki hogyan szokta csinálni? Mert nekem ez a fel-le kicsit monotonnak tűnik pláne ha sokáig csinálja az ember a párjának.

nov. 24. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Eleve nem lefetyelni kell fel-le, hanem odanyomni a nyelvedet. De ja, monotonabb mint a szopás. Viszont a női orgazmus irtó szexi
nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Hozd el a csajod és megmutatom rajta! 😁
nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Biszex nő vagyok, szóval az adok-kapok része is megvan nekem. Nincs konkrét koreográfia, ami mindenkinél működik. De pár alapvetést le tudok írni.

1. Te is élvezd. Az a leglegangolóbb, ha csak kötelességtudatból csinálod. Nekem is volt partnerem, aki tudta, mit kell csinálni, hogy elélvezzek, szóval céltudatosan csinálta, gépesen, mint egy letudandó feladatot. De igazán nem élvezte, és így nekem sem az igazi.

2. Ne legyél finnyás. Ne csak a nyelved hegyével éppen hozzá érj a csiklóhoz. Foglalkozz rendesen a punci minden részével, és ne hozzon zavarba a testnedvek jelenléte.

3. Tovább viszem az előzőt, ne csak a puncival foglalkozz, járt körbe a combokat (akár az ánuszt ha ez vonz téged meg a párod) stb.

4. Aranyszabály: figyelj oda a partneredre. Ez a legfontosabb, mivel mindenki másképpen szereti. Akár szóban is rákérdezhetsz, hogy van-e hiányérzete.

nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá ytubeon Alex Grendi csatornájára, neki szuper és működő ;) ötletei vannak! Van videója a klitorisz izgatásról, g-pont izgatásról is, stb.
nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén bi nő vagyok. Én sosem fel-le nyalok, hanem jobbra-balra. A többivel max a leglején foglalkozom. Meg ne szakítsd a nyalást egy kis comb pusziért, főleg a vége felé, ha csak nem külön ez a cél. Illetve én leginkább szívni szoktam, és rátapasztom a nyelvem úgy mozgatni, vagy rátapadni az ajkaimmal is, és megmozgatni a fejem jobbra-balra, mintha azt mondanám, hogy nem-nem 😀
nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Sok férfivelcaz a baj, hogy a nyalást szó szerint értik, és úgx lefetyelnek, mint kiscica a langyos tejet.

A puncical ajánlatos kicsit erőteljesebben is bánni.

A szemérem ajkakat bekapni, szívogatni. Cuppanósan kiengedni. Jól belenyalni a lukba is.

A csiklót is jól be kell kapni, szívogatni, morzsolgatni, játszadozni vele a nyelveddel.

A punci nem kifejezetten hímes tojás, a punci örül a kicsit keményebb, határozottabb bánásmódnak. Persze csak ésszel és érzéssel, nehogy át mennyen a dolog fájdalomba.

Vannak nők akik azt is szeretik, sőt igénylik, de az már egy másik téma.

nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó amit írt a #6. Mert én meg ennek vagyok az ellentéte. Nálam a puncival nagyon óvatosan kell bánni. Egyet értek azzal, hogy szivogassa, nyaljon be rendesen stb de mindezt nagyon óvatosan. Az enyém kifejezetten hímes tojás, ha úgy tetszik. Semmi morzsolgatás meg hasonlók. Szóval ebből is tökéletesen látszik, hogy nincs egy módszer, ami tuti. Finnyás tényleg ne legyél, és figyelj oda. Kb ennyi ami szerintem mindenkinél jó tanács lehet.
nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt utálom, ha belenyalnak a hüvelyembe 😂 ötletelni jó ez a poszt, hogy mit lehet kipróbálni, de mindenképp a partnertől függ, hogy mi lesz jó ebből.
nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahány nő, annyiféle igény. Ebben a témában pont ezért, nincs igazán jó tanács.

A 7- es hölgy pl óvatosan szereti. Könnyedén, finoman, lágyan.

Van, aki meg kifejezetten eljár BDSM műhelyekbe, hogy jól kínozzák meg a punciját.

Ki ilyen, ki olyan. 🤷‍♂️

nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

29 éves férfiként úgy vagyok vele (amellett, hogy imádom csinálni) : először mindig kicsit finomabban állok neki. Ami nem azt jelenti higy szinte csak lehelgetem, félreértés ne essék, a nyelvemmel nem a "kemény" hanem a "puha és lapos" formájában kezdem el nyalni le és fel stb. Mindeközben figyelem a teste reakcióit és ahogyan az adott személy reagál úgy fogom folytatni.

Folytatás alatt azt értem, hogy ha épp elég neki ennyi akkor így ha meg erzem, hogy jobban szeretné azt, hogy kicsit vagy nagyon intenzívebben csináljam úgy folytatom.

Az utóbbi esetre több példa volt mint a finomkodásra. Olyankor a puha és lapos nyelvvel elkezdem rendesen dörzsölni a csikló részét, de nem feledkezek meg a többiről sem, hiszen abban lelem örömöm ha élvezi amit csinálok és akkor legyen már teljes :)

Miután így tettem nem hagyhatom ki a csiklónak a további izgatását, hogy ezt az élményt még jobban lehessen fokozni és nálam itt jön képbe, hogy a csiklót szívni/szívogatni úgy, hogy közben ne essünk ki a ritmusból :)

Ennél pontosabban nem tudom leírni :D

Egyet ne felejts el: mindenki másmilyen, mindenki máshogy szereti, mindenki máshol érzékeny, szóval figyelj a partneredre mindvégig :) Ez nagyon fontos :)

Kellemes örömszerzéseket :D

nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!