Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A popsi nyalás nagyon extrémne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A popsi nyalás nagyon extrémnek számít?

Figyelt kérdés

Feleségemmel teljesen normális szexuális életünk van. Nem rég kipróbáltuk popsiba is, csak óvatosan, lassan. Sikerült elélveznie, közben simogattam és ujjaztam. Ezért néha ezt a formáját is élvezzük a szexnek. Viszont amióta a popsiját is kényeztetem rászoktam, hogy kinyalom ott is, eleinte csak néha oda kalandozott a nyelvem… de annyira bejött, hogy mostanában direkt elidőzök sőt jó mélyen benyalok neki… azért kérdezem hogy extrém vagy sem mert időnként elhúzódik mintha szégyellné…

Kérdeztem, hogy baj-e de kitérő választ adott így most kicsit bizonytalan lettem a témában.

Szabad popsit nyalni?

Nők élvezik?



nov. 24. 18:42
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok szeretem ha a popsimat nyalják.
Nő vagyok nem szeretem ha a popsimat nyalják.
Férfi vagyok szeretek női popsit nyalni.
Férfi vagyok nem szeretek női popsit nyalni.
45 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy, hogy extrém vagy sem? Ha akarod csinálni úgy is fogod, ha nem, akkor meg nem. -.-'
nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz… így nem is gondoltam rá. Tényleg mindegy. Csak kíváncsi voltam ez mennyire egyedi, vagy mással is van így.
nov. 24. 18:46
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem extrém dolog, de ettől az még fontos, hogy kölcsönösen akarjátok és élvezzétek.
nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy rajong érte de nem is kényszerítem. Néha elhúzódik, néha meg úgy puccsít hogy mindenhez hozzá férek.
nov. 24. 18:48
 5/21 anonim ***** válasza:
7%
Én ilyet max egy erre szakosodott prostival csinálnék
nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, pont egy prostival? 🤢🤮


Gratulálok. Egy igényesebb barátnővel ezt sokkal jobb lenne, nem gondolsz bele egy kicsit?

nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Prostival még dugni se szeretnék.

Ebben pont az a jó hogy a feleségem és ennyire közel vagyok hozzá.

😀😀szó szerint még a seggét is kinyalom …

Ez azért elég bizalmas mással nem csinálnám.

nov. 24. 18:59
 8/21 Lazy Lover ***** válasza:
kinek mi a volt csajom az nagyon élvezte anno
nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és élvezem, nem érdekel, hogy extrém vagy sem.
nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi extrém :) jó is az, ha nincs pl a bugyin kondenzcsík.
nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!