Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2023 éden hotel című műsorban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2023 éden hotel című műsorban lesz szex?

Figyelt kérdés
Alig vártam a műsort! Viszont eddig semmi meztelenség és semmi szex nem történt. Szerintetek változik??

nov. 24. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ igazából, hogy hogyan vágják össze az epizódokat. Biztosan lesz szex meg meztelenkedés, de mivel nem éjszaka megy, nem hiszem, hogy lesznek olyan jelenetek, mint pl. annó Ádám és Melanie. És úgy néztem, hogy ennek nincs is olyan háttérműsora, mint a Való világnak a Belevaló. Szóval szerintem max elcsípni lehet néhány jobb jelenetet. Mondjuk másért nem is éri meg nézni
nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Én nem vártam, Dávidot nagyon nem kedvelem a való életben nagyon megjátsza magát.

Szex pedig lesz benne, csak nem olyan "látványosan" mint a régebbi szériákban.

nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha a producer szerint a nézettséget feljebb viszi és bevállalja érte a médiahatósági büntit akkor biztos hogy lesz 😂
nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Este 10 utan kell leadni tv-be akkor nincs bunti
nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta sem semmi… Arni nagyon vonzó szívesen nézném a farkád. Szerintetek lesz benne?
dec. 17. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!