Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál szexnél mindig van végig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szexnél mindig van végig az "inger" érzés? Vagy van rá valami módszer, hogy ne érezzem?

Figyelt kérdés
Még csak kétszer próbáltuk a párommal. Fájdalmat nem éreztem,de nem is igazán élveztem,mert végig ott volt ez az "inger" érzés bennem.
2023. nov. 24. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Lazíts, ne arra gondolj...! ;)
2023. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Mindig is ott lesz amíg nem lazulsz el és nem kezdi az agyad "átfordítani" kellemesbe. Amíg görcsölsz rajta addig csak ezt fogod érezni.
2023. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
majd elmúlik. De tudattal is lehet rajta dolgozni.
2023. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 cseppszi ***** válasza:
88%
A jó análra vágyni kell. Ha csak hagyod, de nem vágysz rá az majdnem egyenlő egy megerőszakolással. Az épp csak elviseled mód az nem jó. Be kell izgulni rá. Ahhoz meg kell egy jó partner aki beizgat rá. Sonak az első orgazmus után váltanak át oda. Úgy könnyebb és egyszerübb és izgisebb. A jó anált tanulni kell. Nem olyan egyszerü, mint a hagyományos . . .
2023. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Igen, olvassátok el az ember biológiájának használati útmutatóját és használjátok a feladatra nagyszerűen megalkotott vagina nevezetű testnyílást.
2023. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Az első pár percben nálam is van ilyen érzés. Aztán alábbhagy, és jön az, ami miatt csinalom… ;)
2023. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem fáj, csak az inger van rajtad az jobbik eset. Volt olyan nőm akinek fájt de élvezte. Volt vele olyan is hogy mikor végeztem és folyt ki belőle véres volt a kifolyó sperma mert vadul akarta ami a csövön kifert. De mindig fájt neki.
2023. nov. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek, akkor "dolgozni" fogok rajta, hogy jobban el tudjak lazulni. ☺️
2023. nov. 25. 07:50
 9/12 anonim ***** válasza:
AZért csinálják hogy ingereljenek.
2023. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Regebben nekem sem annyira jött be(bár csak magamnak csinaltam, kipróbáláskepp) aztan egyre jobban elkezdett izgatni ujra es vettem ilyen plug ot ami nagyon bejott azota is hasznalom rendszeresen.
2023. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!