Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti miért nem szerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miért nem szerettek puncit nyalni? Mi az ami zavar benne?

Figyelt kérdés

nov. 25. 13:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar semmi! Nagyon szeretek nyalni!
nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

Az zavar ha büdös, vagy savanyú.. vagy ilyen lebernyeges izé..


Van egy bizonyos tipus aki édeskés, és víszerűen nedvesedik enyhén, na azt szeretem ha babapuncival társul.. akkor bármikor bármennyit nyalakodok benne. :)

nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Általában szeretek. Kivétel ha nincs tisztán tartva!
nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Engem csak akkor zavarna, ha higiénia problémák merülnének fel. Minden más esetben szívesen csinálom, soha nem volt olyan, hogy nekem ehhez nincs kedvem, vagy ne akarnám..
nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Én nem szeretek, de ezt egyik barátnőm sem tudta és a mostani sem tudja.

Csinálom, mert tudom, hogy jó neki, de nagyon finnyás vagyok és érzékeny minden szagra, ízre. A testnedvekkel is így vagyok. Nagyon ritka, amikor teljesen semleges, akkor szeretem csinálni, de sokszor, ahogy elkezdik élvezni a nők, megjön az íz, ilyenkor szoktam abbahagyni, vagy kerülni azt a területet.


Amikor olvasok olyanokat, hogy mások fizetnének is azért, hogy nyalhassanak, vagy fizetőshöz mennek nyalni, az állam leesik a helyéről 😀

Nekem ha fizetnének sem lennék képes ilyenre, akkor is nehéz, ha szeretek valakit.

nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek.
nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Azért nem szeretem, mert a szájban lévő flóra meg baktériumok nem feltétlen kompatibilisek a hüvelyben lévőekkel. Nem akarok problémát csinálni se odafele, se visszafele.

Mondjuk ezt nehéz elmagyarázni egy olyan generációnak, akinek az óvszer nélküli anál szex alap követelmény.

nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Aki nem szeret, kapni szereti az orált? Mert, ha fél órát orálozom és nem kapok semmit, csak annyit hogy bocsi én nem szeretem csinálni, az kicsit megalázó szerintem. Pedig eddigi tapasztalok alapján semmi baj a puncimmal.
nov. 25. 15:10
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
5. Akkor te nyaljál faxt.
nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

8. MIndenki úgy van vele vagy csak egy két manus?

AZ hogy semmi baj a punciddal , hát ez kérdőjeles nagyon.

Lehet hogy semmi baj nincs vele, de ha nem szeretik nyalni akkor ott csak van valami baj vele.

nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!