Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nézegettem kíváncsiságból a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézegettem kíváncsiságból a rosszlányokos oldalt, és sok helyen ez van kírva. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt olvasom sok lánynál, hogy vazelinnel és golyóval rendelkező urakat nem fogadnak.

Ez mit jelent mégis?


2023. nov. 26. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit, hogyha a farkába vazelin van töltve (hogy nagyobb legyen) és/vagy golyók vannak beültetve, hogy rücskös legyen akkor ne menjen oda. Ennyi.

Remélem segítettem.

2023. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos népréteg körében divat ez,nem igazán a többdiplomás pesti értelmiségre jellemző.
2023. nov. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
82%

Ugyanazt jelenti, minthogy: "Romàkat nem fogadok!".


Aztàn mikor egykét hölgyike "demo" videójàt megnézed, és vééletlen egy kreol, sàrkànytetkós frici húzza meg öket...na onnantólsúlytalan, amitkiírnak.

2023. nov. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
#3, pontosan így van, ugye ezek a dolgok főleg a próbanégerekre jellemzőek...
2023. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Nézzed a rosszlánybutát.
2023. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
5.: szerintem király vagy! :D :D :D
2023. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!