Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas, családos anyukák!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, családos anyukák! Nektek mennyire van időtök odafigyelni az intim szőrtelenítésre? Elvárja tőletek a férjetek, vagy nem csinál belőle problémát, ha néha szőrösek vagytok?

Figyelt kérdés

Amióta akkora a gyerekünk, hogy már nem csak fekszik egy helyben, hanem folyamatosan figyelni kell rá, nagyon nehezen találok rá időt, hogy szőrtelenítsek, ha pedig mégis, akkor először a lábamat, hónaljamat szoktam, az intim részekre már ritkán marad időm.


A férjemen viszont sajnos azt látom, hogy ha éppen szőrösebb a puncim vagy a fenekem, kevésbé vágyik rám, ritkábban kezdeményez szexet, és orált sem ad annyira szívesen. Más, hasonló helyzetben lévő pároknál ez hogy működik?


N/30



nov. 26. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én az intim részeken meghagyom a szőrt. A férjem is így szereti és nekem is komfortosabb (nagyon érzékeny a bőröm és begyulladt a borotválástól). 27N
nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom nincs a gyerek 0-24-ben a nyakadon, meg van kulcs is a fürdőszoba zárjában nem? Avagy ideje lenne megtanítani a gyereknek, hogy ha van más a fürdőben akkor ne nyisson automatikusan be.
nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Én egy férj vagyok, 3 gyerekünk van es sosem kértem az intim szőrtelenítést. Egyrészt ezt feleségemre bízom h milyen, mikor, hogy akarja hordani, másrészt engem nem zavar a szőrös sem. Nem a szőrösségéért v szőrtelenségéért szeretem, hanem saját magáért. Egoista dolognak gondolom, amikor vkinek ilyen követelményei vannak, mert "ő csak így szereti és máshogy nem jó" vagy "most ez a divat ezt kell követni" hiszen akkor ez csak róla szól és a másik fél véleménye nem számít.

46F

nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, nekem a lábszár + hónapj + intim terület borotválása alkalmanként max. 10 perc.
nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
IPL-lel epilálok évek óta. Már annyira szőrtelen vagyok ott lent, hogy eleve ritkán kell csinálnom.
nov. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Sosem zavarta a férjemet semmi ilyesmi. Ha nem frissen borotvált vagyok, akkor is ugyan úgy együtt vagyunk. Volt olyan is pár alkalommal hogy mondjuk télen a lábamon is volt kis szőr, az sem érdekelte sosem. Neki nem ezen múlik, hogy mennyire vágyik rám vagy sem. Szerintem egy normális férfinek ezzel nincs gondja, hogy nem minden nap vagyok tip-top sima.

Amikor kicsi volt még a gyerek, akkor meg pláne volt olyan hogy nem foglalkoztam magammal annyit, nyílván nem ez volt a prioritás. Amikor úgy éreztem, na most már durva a helyzet, mondtam hogy vigyázzon a gyerekre, megyek rendberakom magam és ennyi. Nem csak egy szülő felelőssége a gyerek. De ettől függetlenül mondom sosem volt ezzel probléma.

nov. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
A pasik nagyresze csupaszon szeretik. Weet krem-el szortelenitem magam.
nov. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
7. Te csak a magad nevében beszélj!!
nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Az ugye megvan kérdező, hogy ha ugyanazt a borotvát használod mindenhová, akkor először a muffal kell kezdeni, utána jön a többi hely higiéniai okokból?!
nov. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, azt a pár pihét viselje el a férjed...
nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!