Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominans ferfiak, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominans ferfiak, hogyan tartanatok 24/7-ben egy 20 eves szolgalanyt?

Figyelt kérdés

Magas, vekony, imadja az alazast es az orgazmuskontrollt/megvonast, egy bizonyos szintig a fajdalmat is.

Milyen szabalyokat es feladatokat allitanatok neki, hogy buntetnetek ha megszegi?



2023. nov. 29. 12:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%
Szopatnálak naphosszat.
2023. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%
A házimunka elvégzése, reggel kávét főz és az ágyamba hozza, mindezt egy bugyi-melltartó kombóban, együtt zuhanyozni, az egész testemet tusfürdős kézzel át kellene csutakolnia, ha jó kedvem van és ügyes, akkor néha viszonoznám. Minden nap át kellene esnie egy tüzetes orvosi vizsgálaton. Amit én végeznék rajta, vagy a jelentlétemben valaki. Ha megyek valahova el kellene kísérnie de diszkréten csendben maradva. Ha piálós, berúgós buliba mennék, sofőri feladatai is lennének. Ha vendégem van, házvezetőnői, felszolgálói feladatai lennének. Ha olyan a vendég akkor felöltöhzetne. Amúgy mindig mezítláb lenne max bugyi-melltartó kombó lenne rajta. Ha azt kérném, kényeztetnie kellene ha azt kérném akkor meg békén hagynia. És bármelyik pillanatban kérhetném, hogy teljesen meztelen legyen.
2023. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%

Volt ilyen kapcsolatom. Szabályok voltak, kontroll alá tettem a nőt, ha nem csinálta úgy azt ahogy én mondtam előzőleg neki büntettem, élvezni akkor élvezett el ha engedtem neki. Már könyörgött, minden baja volt, szenvedett de nem engedtem hogy élvezzen. Domináns Férfi vagyok!

Érdekel írj!

2023. dec. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
Mikor még oda kerülne a sor akkor még eltűnnél egy életre. Ez nőknél csak fantázia felső határa. Nem gondolom hogy bírnád, tudnál úgy élni ahogy írtad.
2023. dec. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Tartottak így 24/7-ben. Egész nap meztelen, bokán bilincs, csuklón is ha már nem volt dolgom. Reggel cumival ébresztettem, utána szigorú beosztás szerint kellett élnem. Reggelit készítettem, mostam főztem takarítottam, minden meg volt adva mettől meddig. Ha tv-zett, számítógépezett, mellette térdepeltem bilincsbe, meztelen. A számba végezte el a dolgát. Talp pálcázás, meg mindenféle fenyítés mindennapos volt. Hozzá szoktam egy idő után a napi rendhez meg hogy nincs önálló gondolatom. Sajnos külső körülmény miatt megszakadt a kapcsolat de én folytattam volna.
dec. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
Jól elfenekelném, illetve behatolnék, és mielőtt elélvezne, kivenném a farkam, és innék egy sört, és ő oda lenne kötözve az ágyhoz
dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%
15-ös tökéletesen leírta.Jöhet.
dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

15

Ha élvezted gratulálok. Nehéz ilyet összehozni minkét oldalról.

Remélem helyre tudjátok tenni vagy találsz aki újra így bánik veled.

dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm nem tudjuk helyretenni sajnos elhunyt az illető balesetben. Borzasztóan hiányzik ahogy vele átèltem a szolgálás minden percét.
dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
már 37 perce válaszolhattál volna,mire vársz még?
dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!