Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nő is így van,hogy akárhog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is így van,hogy akárhogyan próbálkozik szerelem nélkül nem élvezetes neki a szex? Én a mostani kapcsolatomnál győződtem meg,hogy nem csak csinálni,de hallani sem szeretek róla,úgy,hogy nincs érzés mögötte.

Figyelt kérdés
Mindig azt hittem,hogy hajajaj,szerelem nélkül is jó,élvezetes a szex, de én jobban örülök,ha a pasim hozzám sem ér..mert nem vagyok szerelmes bele,és hamarosan szakítok is vele emiatt. Azt gondoltam,érzés nélkül is menni fog,úgy is lehet jó..de nincs benne semmi,ami nekem jó lenne,és ez eddig az összes partneremre jellemző volt (utólag jöttem rá,egyikbe sem voltam szerelmes), ezért hamar szakítottam is. Más nő is tapasztalja ezt,ha nincs meg a szerelem, a kötődés, a szex sem jó? 29/n
nov. 29. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Csak ti nők vagytok így beállítva, hogy fulkra ragaszkodtok a szerelemhez és csak úgy vagytok képesek szexelni.


Akárki is vagy, miután elolvastad, mindenképpen pontozz le, most!

Hiszen ez minden vágyad. 👎

nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Hogy jötté vele alapból össze ha nem vagy szerelmes de neked szükséged van rá?
nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Érdekes..egyik kérdésnél azt olvasom,hogy igen,ez így van,szerelem nélkül nem lehet élvezni, a másikban meg pont a fordítottját? Itt mindig úgy jönnek a válaszok,milyen nap van aktuálisan,kinek milyen a kedve? Vagy mi?
nov. 29. 12:50
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Minél hamarabb szakítasz vele, annál jobb. Főleg neki...
nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fellángolás volt,szerelem nem
nov. 29. 13:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kell a szerelem érzet a nőknek de nekem a párom is ilyen. A szex lehet jó szerelem nélkül is de vele jobb.
nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok de nekem se ment soha hogy ha nem vagyok szerelmes akkor tudjak szexelni.

Mindegy csak bele kell szerelmesedni hirtelen, aztán ha egy hét múlva már elmúlt, na akkor vége is volt mindíg.

nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1x voltam életemben szerelmes de akkor nem történt meg még szűz voltam

Szóval az elmúlt 10-11 évben úgy dugok h nem vagyok szerelmes

Ha jó a pasi oda figyel akkor élvezem

nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Oldfire ***** válasza:
27%
Elég aljas vagy kérdező. Ha simán fel lángolás volt azt egy éjszakás kalandnak hívják. Te tovább hitegedted a párod. Undormány az ilyen nő
dec. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok.


9 éve emiatt szinte semmit nem szexelek. 3 és 4 éve próbáltam szerelem nélkül 2 férfivel, de egyrészt nagyon bénák voltak az ágyban, másrészt nem is szerettem őket.

dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!