Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 35-45 közötti férfiak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 35-45 közötti férfiak miért a 20-25 éves nőket akarják felszedni? N

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és egy csomó ilyen korú férfi próbálkozik. Nem tűnik fel nekik, hogy korban nem ez a hozzájuk való? Mit akar egy 40 éves egy 23-tól? Majdnem hogy apám lehetne.

Ezek a pasik komoly kapcsolatot akarnak vagy szexelni csak szerintetek?

Nektek mi a véleményetek?



dec. 1. 10:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
En 36 vagyok de meg szep hogy megnezem a 16-30 kozti lanyokat is, nagyon dekorativak. Es eljatszadozik az ember a gondolattal milyen lenne egyik masik az agyban. Persze 23 az mar akar kapcsolatra is jo akar
dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%

A magam nevében tudok nyilatkozni.

Én barátság extrákkal kapcsolatot keresnék szép fiatal lánnyal. Nem, nem vagyok független, és tudom azt mondják ez csúnya dolog és elítélendő, de nem ismerik a helyzetet.

Nem pénzért, hanem kölcsönös szimpátia és vonzalom alapján.

Külön nehéz, hogy nem tartom magam szépnek, de válogatós vagyok.

Nehezített pálya, de ez van.

Bármilyen hihetetlen van aki vevő erre.

45f

dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ekkorra hoz össze a többségük olyan szintű egzisztenciát, amivel könnyebben fel tudják szedni a fiatalabb nőket.
dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
18%

mint a kettes, csak 47 vagyok


volt 16-18-20 éves csaj is partnerem, nagyon élvezték ;)


s igen, most is keresek

dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
És sok fiatal lány miért 30-40-es faszit akár magának?
dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

+ tegyük hozzá, hogy a "korban hozzá illő" nőktől már nem feltétlenül "akarhatnak" olyan dolgokat amit mondjuk egy 18-30 közöttivel lehet.

És nem csak a szexre gondolok itt. Egy 35+-os nő lehet már nem szeretne több gyereket, ha már van neki, vagy a meglévők miatt nem tud/akar annyi időt a férfira fordítani amivel a kapcsolat egészséges lehetne.

dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk azért mert nem gerontofilok hogy a löttyedő mamókákra álljon fel a répa.
dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt embere válogatja.
dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%

A nők legnagyobb “szexuális értéke” 25 körül tetőzik. Eddig termékeny, csinos, fiatal, stb. Minden férfi ezt keresi. Nem érdekli a diplomád vagy a kereseted, majd ő eltart, te csak legyél fiatal, termékeny, és szexre kapható, csinos.



A férfiak “szexuális értéke” 35-50 között maximálódik, ekkora szerzik meg azokat a dolgokat, amikre a nők (köztük 25 évesek) vágynak. Kocsi, ház, anyagi stabilitás, megtakarítások, stb. A nők elsődleges prioritása, hogy a pasi képes legyen eltartani őt és a gyerekei(ke)t.


Na értelemszerűen a mindenki a legnagyobb értéket keresi, ezért azzal arányosan állnak össze az emberek. Lehet ezt nem akarni beismerni, meg persze nem mindnekinek ezek a prioritásai, de az emberek 80%-ának igen.


Persze ez iszonyat káros a fiatal srácokra, akik azt látják hogy nincs esélyük a korukbeli csajoknál, mert azok idős pasikra buknak, és ezt a mintát látva ők majd akkor huzzák be az ilyen csajszikat amikor ők lesznek 35-50 között.


Az idős nőknek is rossz, mert nagyon nehezen találnak korukbeli párt ha még szinglik.


A fiatal csajoknak is, mert amint kiöregszenek a pasi dobni fogja a következő 20 évesért, és ők válnak az idős nőkké akik nem találnak már korukbeli párt.


Egy szóval öngeneráló ciklus ami hosszútávon mindenkinek szar.

dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

Talán azért, mert ez a korosztály az, amelyik belénk van kódolva leginkább: a nők a 20-as éveikben a legtermékenyebbek, a legtöbbjük ilyenkor van csúcsformában és sugárzik belőlük a nöiesség.

A másik, hogy sok nő komoly egzisztencia nélkül szóba se áll egy férfival és ez bizony rögzül nálunk: szóval, mikor már van egzisztencia, akkor úgy gondoljuk, hogy nagyobb az esélyünk.

(41F)

dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!