Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mikor volt jó alaposan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor volt jó alaposan kinyalva a puncitok?

Figyelt kérdés

dec. 1. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 2 éve, de szerintem inkább 3.
dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Amikor te utoljára jól le voltál szopva. 😁
dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
3 napja
dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden heten
dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Azért tegyünk különbséget aközött, hogy valakit alaposan kinyalnak vs. valakit JÓL kinyalnak.


Mert én eddig 6 pasival voltam, mindegyik azt hitte magáról, hogy ő baromi jól nyal, de lényegében csak összenyálazta a puncim, de élvezni azt nem élveztem. Nem mindegy.


Úgyhogy még senki nem nyalt ki jól. :( Állítólag a lányok jobban tudják, hogy hogyan kell jól nyalni, mert tisztában vannak vele, hogy mit hogyan kell. Lehet én is tudnék jól nyalni, de nem tudom magamat kinyalni, mert nem vagyok elég hajlékony, másodszor meg sajnos nem vagyok leszbi nyaláskor, tehát nem akarom, hogy egy lány nyaljon ki. Egy pasi jó lenne, de csak olyan, aki tud is jól nyalni.

dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Reggel. Este is ez vár rám… 😅
dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
24%
#5: lehet jelentkezni? :)
dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Már jelentkeztek vagy 10-en, ebből 8-an az elmúlt fél órában. -_-'


Meggondoltam magam, inkább nem is szeretem a nyalást.

dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Tegnap este 23/l
dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 éve
dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!