Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban, nők mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban, nők mennyire használnak szívesen segédeszközt férfi számára, pl. vibrátort, maszturbátort (műpuncit), miért nem terjedt ez el, annyira, mint nőknek alkalmazni vibrátort, dildót?

Figyelt kérdés

Természetesen, nem a klasszikus együttlét, közösülés terhére, vagyis nem helyette, hanem a változatosság jegyében.

Ha elvárják, a férfiak fogadják el a nők által használt vibrátort, műdákót, akkor ők, miért nem érzik fordítva is természetesnek a játékszereket?



dec. 2. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ahogy te is mondod, nekem is van vibrátorom. Amig nem megy a szex rovására, szerintem rendben van. Nekem mondjuk soha egyik párom sem vágyott ilyesmikre, de az én játékaimmal sem volt gondjuk.
dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Haver, most komolyan ha ott a csajod akkor neked nagyobb örömet okozna ha a műp.ncival verné a brokit mintsem hogy sz.pna vagy beleülne??? Na látod ezért nem terjedt el :)
dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 Nem mindenki faék egyszerűséggel gondolkodik, vagyis nyitott a változatosságra. Ahogy a női segédeszközök is lehetnek élvezetes közös játékok, úgy a férfiak számára kitaláltak is.


A segédeszközök alkalmi közös használata nem jelenti, hogy a nő vagy a férfi ne élvezné a normál szexet. Ráadásul, nem feltétlenül kell a teljes aktust segédeszközzel levelezni, sokszínűség játéka is lehet.

dec. 3. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te férfi vagy nő vagy?
dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi használunk párvibrátort, péniszgyűrűket, vibrációs péniszgyűrűt.néha análplugot és dildót is rajtam 23F
dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez nem okozott problémát! Nejemnek volt kapcsolatunk előtt is műpénisze, mára van egy három darabos szett, melyek felcsatolhatók. Vettünk kettő üreges, pénisznagyobbító dildót, melyből az egyik a szett hámjával használható, a másik eleve rendelkezik pántokkal. Utóbbi túl rideg műanyagszerű volt, ezért vásároltunk egy szilikon (áttetsző) péniszmandzsettát. Végül vettünk egy King Cock élethű dildót, ami szintén használható a hámmal. Amikor ezt vásároltuk személyesen egy szexshopban, kaptam nejemtől egy műpuncit, vagyis egy Satisfyer Men szívó maszturbátort. Cserélhető a betét része, nekem kettő van hozzá. Nagyon klassz! Nem is gondoltam volna. Eleinte zavarba voltam tőle, de mára szívesen használom egyedül és együtt is szoktuk.

Okos párvibrátorunk is van ugyanebben a márkában. Azt egymásnak is szoktuk alkalmazni nem csak együtt, de masztizáshoz is kellemes.

dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak játékaink.Mi közösen használjuk ezeket.A párom egyedül nem használja elmondása szerint.Engem nem zavarna egyébként.Eredetileg ezért kapta tőlem.
dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!