Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ismersz egy lányt, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismersz egy lányt, aki belsőleg okésnak tűnik számodra, milyen külső tényező az amire azt mondod, hogy na emiatt nem jönnék vele össze. Vagy csak szexre "bárki"?

Figyelt kérdés
Akár, ha tudsz róla mástól, hogy ilyen olyan meztelenül v hasonló, de alapvetően amit látsz rajta. Pl nagyon pattanásos vagy nagyon túlsúlyos stb?

2023. dec. 2. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha ápolatlan a lány.
2023. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz megmondani, de egyébként csak szexre sem okés akárki.

Ilyenek például: igénytelen, zsíros haj, rossz fogsor, durván kancsal, elhízott, bármilyen komolyabb komplikációt okozó test/mentális fogyatékosság stb. Ezért le lehet pontozni, de a világ kegyetlen, és teljesen tisztában vagyok vele, hogy fordított esetben ezeket nekem sem nézné el 10 millióból 9.999.999 ember, ja és én emellé még férfi is vagyok.

2023. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon csontos, vékony. Túlsúlynál is van felső határ, ha komolyabbat nézünk, bár lazábbra is, de voltam nagyon túlsúlyos lányokkal is.


Külsőre, ha nem tetszik az arca kellően.

2023. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha magasabb mint 180, túl sok rajta a tetoválás/piercing, a fogsorával van valami gond, meg kb. bármilyen higiéniai probléma.
2023. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont fordítva van nálam. Van egy lány, aki olyan az életemben, mint egy szirén. Első perctől beleestem, már 8 éve ismerem, egyszerűen gyönyörű. Rajzolni sem tudnék szebbet, és egy emberrel sem találkoztam még, aki akár csak megközelíteni tudná.


Ennek ellenére, a 8 éves ismeretségünk alatt nem jutottunk még el szexig, annak ellenére, hogy ő is megnyílt többször, hogy el tudná képzelni velem, és bejövök neki. Jelenleg is szinglik vagyunk.

Többször találkoztunk már, voltunk randizni, de nálam nem tud kialakulni a kémia. Annyira taszít rengeteg tulajdonsága, és romlik belül szegény lány, hogy néha gáznak érzem magam, hogy időt szánok rá. (Randin meséli hányan rakták meg épp az utóbbi időben, a 20-30 éves korkülönbség sem zavarja, ha valakinek van pénze, bárhová megyünk, bármit csinálunk, egy mentes vizet nem vett magának soha, pofátlanul mindenre meghivatja magát, ha érzelmileg épp megtörik, akkor bárki odamegy hozzá bókolni, leáll flörtölni, smárolni. Volt alkalom, amikor szórakozó helyen kopaszodó 40+-os férjjel smárolt, és élvezte, hogy valaki épp vele csalja neg a feleségét, és még nagyon sokáig tudnám sorolni.)

A lány fogorvos, a szakmájában is csak a pénz számít, semmi más. Trancsírozza tudatlanul a páciensek fogát, és folyamatosan flörtöl a kollégákkal is.

Ezek mind annyira kiábrándítanak, hogy megcsókolni sem akartam még, szexig pláne nem jutottunk el.



Ellenben, ez lehet csúnyán fog hangzani, de az exem, akivel 4 évig együtt voltam, nem egy szépség. Nem is csúnya, de teljesen átlagos lány. Ennek ellenére a szex iszonyat jó volt vele végig.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, ha nagyon csúnya fogai lennének, vagy hiányozna. Ha erős dohányos lenne, ha nagyon magas lenne, tőlem 10-15 cm-rel, ha kancsal lenne, illetve ha erősen elhízott.


Bocsi az őszinteségemért, illetve kiemelném, hogy nekem is van rengeteg hibám, és kinézetre sem vagyok egy adonisz. Nem nézek le senkit soha a külsőségek miatt, a belső határozza meg az embereket, semmi más.

Kapcsolatban pedig a vonzalom szàmít főleg, de amiket feljebb írtam, nagyon hàtráltató tényezők nálam.

2023. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm a részletes, őszinte választ! Legyen szép napot!
2023. dec. 2. 22:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!