Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobb egy nagy mellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb egy nagy mellű nővel szexelni, min egy "normál" nővel? A nőnek miért jobb, ha a melle nagyobb? A férfi mikor érzi azt, hogy jobb a szexualitás egy olyan nővel, akinek a melle nagy? A nőknek mikor jelent előnyt a nagy mell?

Figyelt kérdés
dec. 3. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Igen, jobb


de nekem pl érdekes a dolog, mert amikor végre összejön, akkor annyira nem nagy fles mint ahogy előtte elképzeltem


tehát esélyes hogy ráunnék, bár folyamatosan nagy mellű nőm


bár egyszer volt egy szilikonos, akinek elég jól meg volt csináltatva, szóval nem ilyen filléres mütét, hanem ausztriában, de csak 240 cc, de azért az ADTA

dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem mondanám, hogy jobb, csak másabb, de nem vagyok mellfanatikus, de nekem is Ausztriában egy szilikonos nővel igen is jó volt, és én lepődtem meg a legjobban, de az érintése, vagy ahogy hozzám nyomta, érdekes érzés volt.
dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Ösztön. Én nekem az ideális pont a kis mell, de ennek ellenére mégis van, hogy a nagyobbat választanám. A tudatom tudja, hogy a kicsit szeretem, de az ösztön mégis az, hogy a nagyobbra cuppanjak rá. Mindkettő jó.


Az ösztöneim ellenère viszont kitartok a kiss melleknèl és kis fenèknèl. 😍

dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez ízlés kérdése. Annak jobb, akinek ez tetszik jobban.
dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nőként azért jobb, mert jobban lehet vele jatszani. Férjem pl imadja ha pofozgatom vele, vagy közé nyomom a fejét.


Az idő előrehaladtával, vagy gyerek születésével azonban könnyen hátránnyá válhat, vagy legalábbis annak érezzük... (gravitáció)

dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, nem "kell" nagy mellű nővel lenni, ha nem tetszik. A vonzalom nem mérhető előnyökben és hátrányokban. Vagy jelez a műszered vagy nem.
dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Férfiként:

Én abszolút cicipári vagyok, minden mellet imádok, kicsit is, nagyot is. De igen, a nagyot preferálom, és abból is kizárólag a természetest. Miért? A mell valahogy a nőiesség egyik fő szimbóluma, és ha valakinek nagy, hát az nagyon látványos és vonzó. Ugye ha valaki megjelenik egy nagy dekoltázzsal, akkor mindig mindenki odakapja a fejét, és azt nézi.

Szexben pedig látványra is hatalmas pluszt ad, nem beszélve arról, hogy mennyire jó foglalkozni vele: simogatni, fogdosni, puszilgatni, ciciszex, stb. Nőknek pedig egyszerűen mindez, amit írtam, önbizalmat ad. De beszélgettem olyan csajjal is, aki utálja, hogy nagy, és mindig takargatja... Rossz dolog szerintem, nincs kibékülve a testével, de megértettem az ő álláspontját is.

dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7-nek: vagyis jelzel, #6
dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért jobb szőke / barna / fekete hajú pasival, vagy éppen magas pasival dugni mint alacsonyabbal? Ez is ilyen, nem jobb, de külsőleg ez vonz jobban.
dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Ezt ugyan ki kérdezi? Kisfiú vagy nagy lány? Ugye a válasz midkettőnek más. Én 66 éves férfi emberként állítom: punciba élvezni mindkettőnél ugyanaz. A vágy felkeltése szempontjából a húde nagy jobban vonzza a tekintetet, semmi több. Mellek közé közösülni viszont csak a nagymellűekkel lehet. Mivel a feleségem nem az, én sosem tudom meg milyen? Viszont hallottam, prostik vállalnak olyan szolgáltatást is (Már amelyiknek vannak akkora mellei, hogy közé lehetne tenni)
dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!