Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lánynak melyik vibrátor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lánynak melyik vibrátor a legjobb?

Figyelt kérdés
dec. 3. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kicsi bullet típusú vált be
dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudok legjobbat mondani, mindenkinek más tetszik. Menj be egy szexshopba, nézz körül. Vagy neten is jó. Ami tetszik, azt ki kell próbálni.
dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 October15 ***** válasza:
80%

No way, egy kérdés aminek effektíve van értelme GYK-n?! Erre lelkiekben nem voltam felkészülve.


Most mit kezdjek a vágolapra rakott "A wc űlőkétől csak akkor lehetsz terhes ha volt rajta egy álló fsz." mondatommal?


Sajnos nem vagyok kompetens a kérdésben [nem vágom a nevüket], de vannak egészen kicsik is gondolom 1. pont erről beszélt, hacsak nem 950 JDJ bullet, az már középhaladó kategória. :D


De hogy valami potenciálisan hasznosat is mondjak: jelöletlen doboz, foxpost csomagautomatába lerendeled aztán joccakát, senkit nem érdekel a korod stb nem kérik, szóval amíg a nagyo nem találja meg addig minden fsza. :D

dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 October15 ***** válasza:
63%
*nagyi
dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2. A boltban nem lehet kipróbálni!!

Megkell venni vagy rendelni és lehet használni.

dec. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 October15 ***** válasza:

5.: Nyilván nem úgy értette. XD Hanem hogy vegye meg ha tetszik és próbálja ki. XD XD Fuh erre így kora reggel nem voltam felkészülve.


Ezt most elképzeltem... a csajok elmennek új vibrátort választani maguknak "jaj nézd ez úgy megy a szemed színéhez". Majd miután összegyűjtötték a fél boltot bemennek a próbafülkébe "felpróbálni" az egyes tételeket...

dec. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem van pár, ha nem vagy messze megnézheted, hogy melyik milyen, hogy tetszik stb. Mármint kézben gondoltam alapvetően. :D Persze ha mást is szeretnél, megoldható.
dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyenek és sok más is, kipróbálhatod őket, hol laksz?
dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy te milyen vibrátort keresel, de egy csiklóizgatóval mondjuk biztos nem tudsz mellényúlni. Ha olyan vibrit szeretnél ami kifejezetten hüvelyi izgatásra van akkor érdemes egy egyszerübb, sima rúdvibrit venni (ötletem sincs mi a rendes neve), a G-pontos vibrátorokat egyenlőre még hanyagold, mert nagy esély van arra hogy megveszed aztán nem tudod használni a méret miatt.

Én személy szerint a Smile Maker márkát ajánlom, ez a neve ha jól emlékszem. Több típust gyártanak, az anyaguk szilikon, vízállóak, könnyen tisztíthatóak, tárolhatóak, és aránylag "halknak" is mondanám. Csendes szobában határozottan hallani lehet a hangjukat, de mondjuk ha fürdés közben használod akkor a víz hangja simán elnyomja még azt is.

Aránylag olcsó márka egyébként, az árért cserébe jó pár évig tudod használni, garancia is van a termékeikre.

dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én miközben lenémítva csörög a telefonom a kezemben 🤣
jan. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!