Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tapasztalata volt, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalata volt, aki járt dominánál? Csak ilyen férfiak írjanak!

Figyelt kérdés
Olyan pasik válaszát várom, aki volt dominánál, és ballbusting játékot kért a nőtől. Érdekel a téma, játszok a gondolattal, hogy kipróbálom.

2023. dec. 4. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Nő vagyok, a csak kérdező ne olvassa el.

A 80% beszari nyámnyila, arra a gondolatra recskázik otthon, hogy majd egy nő tökönrugdossa rendesen. A maradéknak is a nagyobb része, a pudingtökűek gyöngyszemei öt rúgás után kidőlnek mint egy fa, és vége xD

2023. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Én kérdeztem. Hasznos hozzászólás volt, miért is ne olvassam :)

Ennyire tájékozott vagy a témában. Netán csináltad már, vagy hallottál ilyenről ismerősi körben?

2023. dec. 4. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En átélném milyen a tökön rúgás, taposas, de csak nőtöl
2023. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!