Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előjáték közben popsi izgatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előjáték közben popsi izgatás jó lehet?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon jó a kapcsolatunk és nagyon nyitottak vagyunk sok mindenre. Viszont nem reg történt hogy előjáték közben (kutya pózban ) orálisan kényeztettem viszont a nyelvem néha néha el tévedt a popsi fele. Úgy tűnt nagyon élvezi és nekem sem volt rossz mert szeretem kenyeztetni. Nem is szólt csak élvezte a dolgot. Vajon titkon vagyok hasonló dolgokra vagy csak miattam nem mondott semmit? Ti higy vagytok vele?

35f

Ne ítéljenek azok akik ellene vannak :)



dec. 5. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy látod, hogy élvezi, kérdezd meg, hogy szeretné e. Egy kapcsolatban kell tudni kommunikálni szexről is. Nem fog haragudni hidd el.
dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha jó volt a reakciója, akkor nincs miről beszélni. Legközelebb csináld nekibujra, és mielőtt még tovább mennél, esetleg egy egyszerű kérdéssel kérdezd meg h kenyeztetheted e így tovább. Majd ő megmondja.
dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb dolog, csak csináld ;)
dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Dugtok, nyalod stb. de nincs köztetek annyira őszinte a bizalmi kötelék, hogy megkérdezd tőle???
dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha miközben nyalod neli legközelebb, megkérdezed közben, ez izgatja-e, krllemes-e. Nem kell ebből ügyet csinálmi. Én is nyalom a párom segglyukát is, és baromira bírja.😀
dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A popsi nyalas szuper dolog adni is kapni is
dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kérdeztem itt mert gondoltam járt már így valaki más is. :)

Mint mondtam elég nyitottak vagyunk és sok mindent ki próbáltunk már, de most egy kicsit el gondolkodtam hogy nem e túl lépek egy határt. :)

De hasznosak voltak a válaszok

Köszönöm

dec. 12. 07:22
 8/8 A kérdező kommentje:

Törppapa89

Valamiért én nem vagyok rá :)

De viszont nekem nem gond :)

dec. 12. 07:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!