Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti éreztetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti éreztetek már olyat, hogy egy lánnyal nagyon jól rezonáltok egymással, és még kinézetre is nagyon bejövős nektek, de mindezek ellenére nem akarod elszúrni, és friendzoneban hagyod inkább ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2023. dec. 5. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ha nem jön össze egy kapcsolat valami miatt akkor általában a barátság is off.
2023. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Értem miről beszélsz de én ugy csinálnám hogy beprobálkozol ha látod nem akar semmit vagy mobdta nem akar akkor meg visszanyalod magad friendzoneba. Én valahogy így csinálnám.
2023. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És akkor megtartod hátha később meggondolja magát..
2023. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amíg friendzone-ban vagy addig ott is maradsz miközben a csajt elviszi más az orrod előtt, s azon filózik "miért nem próbálkozott" amiből azt a következtetést vonja le nem is tetszel neki. Nullára redukálod a szimpátia morzsát. Ahogy a régi kovácsok mondták: addig kell ütni a vasat amíg meleg :)
2023. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Szóval haver, a lehető legjobban akkor tudod elbaltázni ha nem csinálsz semmit! Ha megpróbálod akkor elmondhatod, legalább a tököd a helyén volt, csak éppen az adott csajjal nem jött össze (majd összejön egy másik).
2023. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "nagyon jól rezonáltok " ugyanazt a semmit jelenti, mint "megvan a kémia"?
2023. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!