Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vagytok itt akik korábban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagytok itt akik korábban privát beszélgetésre, avagy ismerkedésre használták a kategóriát, de ma már egyáltalán nem teszik csak olvasgatnak meg válaszolgatnak?

Figyelt kérdés
Az, hogy ennyire lecsökkent a kérdésmennyiség, meg a kiemeltek is, kíváncsi vagyok melyiket jelenti. Azt, hogy sokan elmentek, vagy csak hogy sokan már nem használják privát beszélgetésre a helyet.

dec. 6. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelenl.

Sokat beszélgettem itt, ismerkedtem, barátkoztam, még pár szex kalandot is sikerült innen szereznem. Most is próbálkozom ismerkedni, vagy ami alakul, de java részt inkább tényleg segíteni szeretnék.

dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Válaszolok, segítek, s keresek partnert

Volt már több innen ;)


45/F

dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár csak válaszolgatok, olvashatok. Régen ismerkedtem, de a többségét a privátozóknak már névről ismerem, és mindig ugyan azokkal a béna szövegekkel írkálnak. Ha néha egy-egy új név felmerül, és normális az üzenet, arra szoktam válaszolni.

Egyébként találkoztam innen pár emberrel, de azokkal hosszabb ideig leveleztünk előtte.

dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Itt az összes ismeretség 1-2 napig tart, ritkán tovább. Eltűnnek a válaszok mögött lévő emberek 100 százalékban
dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Már nem lehet. De igazából a segítségtől is elment a kedvem. Ha normalis a válasz akkor negatív kommenteltem
dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

12 éve használom az oldalt

Persze nem folyamatosan és időközben felejtettem el jelszót újat kellett csinálni stb

Van olyan srác/férfi akivel 5 éve itt beszélgetek .

Távolság miatt még nem tudtunk talizni egy kávéra se de ez van


N29

dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
A kv előbb utóbb összejön. Megígértem.
dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még új vagyok szeretek beszélgetni mindenről. 44N
dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem csak mostanában írt egy- két ember.....

Persze már lekoptak.

dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8., bocs, ez itt nem a reklám helye :D Pont nem ezt kérdeztem.
dec. 6. 14:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!