Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy juttassam el az orgazmusig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy juttassam el az orgazmusig?

Figyelt kérdés
Röviden kb 7 hónapja vagyunk eggyütt de nem szexeltünk még. Viszont szokott lenni orál meg igy szoktunk pettingelni is. De nem tudom orgazmusra juttatni de ha magának csinálja akkor neki sikerül. Mi ketten elsők vagyunk egymásnak, én 18 vagyok. Mi lehet a baj vagy miért nem megy nekem? Volt már valakinek így?Köszi a segitséget

2023. dec. 8. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Ezt a pettingelés dolgot sosem értettem. Hogy lehet 7 hónapig nem dugni?
2023. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Simán!


Önkontroll! 😉

2023. dec. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es, aki meg is akarja tanulni, hogyan okozzon igazi örömet egy nőnek, az nem csak a farkával tili-tolizik.


Kérdező, próbáltátok már úgy, hogy a partnered mondja, mit hogy csinálj? Vezeti a kezed vagy közli hol és hogyan nyald?

2023. dec. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
7 hónapja vannak együtt, de szerintem nem 7 hónapja pettingeznek.
2023. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, saját szemszögből tudok válaszolni. Ha magának már tudott orgazmust okozni, vélhetőleg ismeri annyira magát hogy tudja neki mi a jó. Vezessen téged petting közben, segítsetek egymásnak. A szex nem atomfizika, nem egy bonyolult dolog. Csak szeretni kell a másikat, figyelni rá és akarni élvezetet okozni. És akkor biztosan sikerül.
2023. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi titok nincs. Addig próbàld úgy csinàlni a dolgokat míg nem hallod vagy látod a mozdulatain, hogy teljes a siker. Ne ragadjon ott a nyelved ahol épp nem jó!
2023. dec. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!