Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már olyan, hogy tetszett egy lány és tudtad, hogy nem messze éppen szexel valakivel? Pl. házibuliban, vagy utazáson? Hogy történt? Milyen érzés volt? Honnan tudtad, hogy épp szexelnek?

Figyelt kérdés
Lányok is írhatnak, ha úgy szexeltek valakivel, hogy közben sejtették, hogy valaki rájuk gondol...

dec. 9. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerelmes voltam belé, hajtottam rá, de volt barátja. Mondta, csak barátság lehet köztünk, mert amúgy jó fejnek tart. De néha elmondta beszélgetéseink közben, hogy mikor szexeltek a sráccal vagy mikor fognak. Persze szarul esett hallanom nagyon, mert én szerettem volna vele csinálni! Szerintem izgatta, hogy megbánthat vele. Néha még a részleteket is elmesélte, na az volt a legsz.rabb! Aztán egyszer vége lett a kapcsolatának és lefeküdtünk néhányszor. Nem volt rossz, de őszintén szólva többet néztem ki belőle és a teste sem volt olyan jó pucéran, mint ruhában, úgyhogy pár dugás után kiszerettem belőle és már nem is érdekelt érzelmileg sem, hogy párkapcsolatunk legyen.
dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1.


Hát egy ilyen hányinger nőt....


Nekem volt olyan, hogy nem bíztam a barátnőmben és elkezdtem az üzeneteit olvasni. Frankón lezsírozott magának egy randit. Kíváncsi voltam mikor fog írni, nem kellett sokat várni, már írt is, hogy szombaton rokonokhoz megy.

Természetesen tudtam, hogy full kamu, valójában a 2 utcával fentebb lakó sráchoz megy kefélni.😂


Kicsit szopattam aznap, hogy ott van dolgom, ahol laknak a rokonai, lemegyek. Persze csak hebegett, hogy hát nem lesznek otthon, mert mennek valami programra, persze amikor mondtam, hogy megyek én is akkor tovább tolta 😂


Természetesen hétfőn ahogy hazajött elküldtem a fenébe.

dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány lakótársam, feljött a palija, nekem meg nagyon kellett wc-re mennem, és hallottam azt ahogy nyöszörög a lány.


A másik mikor egyik exem szakított velem miután már megkapott (nem volt egy topmodel), és kereste a következőt, vagy a gimis első partnerét.


Szar érzés volt, de bele gondolva, hogy nem szerette a gumit, így örülök, hogy nem kaptam el semmit tőle.

dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Előfordul velem, hogy házibuliban lefekszem valakivel, és aznap beszélgettem egy pasival, aki este át akart hívni magához, de mondtam, hogy már van programom, mire ő mondta, hogy áhh majd gondol rám 😏
dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!